Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Pani Y.
http://wpk.eltrakon.pl/L1011212E%20Pani%20Y.jpg
źródło (http://wpk.eltrakon.pl/L1011212E%20Pani%20Y.jpg)
Ładne okulary, ale oczy to jest TO...
catintheflat
29-08-2011, 23:50
Jak dla mnie za ciemne, po prostu niedoświetlone. W dodatku takie jakieś niewyraźne chyba nie za bardzo trafione z ostrością. Kadr może być choć wydaje mi się jakby delikatnie leciał na prawo ;-)
samson09
30-08-2011, 20:13
Zdecydowanie za ciemno.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.