Pixeel
29-08-2011, 19:44
Witam,
Czy ktoś uczestniczył w szkoleniach organizowanych przez Krakowski RCS?
Czy udało się komuś - jakimś sposobem - uczestniczyć, pracując/prowadząc dzialalność poza Małopolską?
Przyznam, ze tematyka bardzo mi się podoba.. niestety nie ten region :-(
Pozdrawiam
Pixeel
Czy ktoś uczestniczył w szkoleniach organizowanych przez Krakowski RCS?
Czy udało się komuś - jakimś sposobem - uczestniczyć, pracując/prowadząc dzialalność poza Małopolską?
Przyznam, ze tematyka bardzo mi się podoba.. niestety nie ten region :-(
Pozdrawiam
Pixeel