PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś uczestniczył w szkoleniach RCS Kraków?



Pixeel
29-08-2011, 19:44
Witam,
Czy ktoś uczestniczył w szkoleniach organizowanych przez Krakowski RCS?

Czy udało się komuś - jakimś sposobem - uczestniczyć, pracując/prowadząc dzialalność poza Małopolską?

Przyznam, ze tematyka bardzo mi się podoba.. niestety nie ten region :-(

Pozdrawiam
Pixeel

RobertMiernik
29-08-2011, 20:08
ruch czystych serc??

Pixeel
29-08-2011, 21:42
Robert.. nie do końca. .chodzi o Ruch Czystych Szkieł.. szkolenie dotyczy problemu upaćkanych obiektywów i szkieł. ;-)

A tak poważnie.. obróbka.. przygotowanie do druku w ramach DTP itp.

P.s. Naprawdę nikt nie uczestniczył?

ekonet
29-08-2011, 23:55
Zapytaj Czornyja, on chyba może coś o tym wiedzieć.