mini21
28-08-2011, 22:36
Cześć.
Temat może wydać się trochę dziwny, ale chciałem się zapytać, czy jest może osoba, która prenumeruje to czasopismo?
Pytam, ponieważ chciałem zamówić nr. archiwalne tej gazetki, a z tego co wyczytałem, dla prenumeratorów cena jest obniżona o 50%, dlatego chciałem zapytać, czy gdyby ktoś taką prenumeratę posiadał, czy byłby tak miły i zamówił dla mnie kilka nr. archiwalnych?
Pozdr.
Temat może wydać się trochę dziwny, ale chciałem się zapytać, czy jest może osoba, która prenumeruje to czasopismo?
Pytam, ponieważ chciałem zamówić nr. archiwalne tej gazetki, a z tego co wyczytałem, dla prenumeratorów cena jest obniżona o 50%, dlatego chciałem zapytać, czy gdyby ktoś taką prenumeratę posiadał, czy byłby tak miły i zamówił dla mnie kilka nr. archiwalnych?
Pozdr.