PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś z was prenumeruje Digital Camera Polska?



mini21
28-08-2011, 22:36
Cześć.
Temat może wydać się trochę dziwny, ale chciałem się zapytać, czy jest może osoba, która prenumeruje to czasopismo?

Pytam, ponieważ chciałem zamówić nr. archiwalne tej gazetki, a z tego co wyczytałem, dla prenumeratorów cena jest obniżona o 50%, dlatego chciałem zapytać, czy gdyby ktoś taką prenumeratę posiadał, czy byłby tak miły i zamówił dla mnie kilka nr. archiwalnych?

Pozdr.

Foto7
29-08-2011, 10:54
Właśnie przeczytałem stronę o prenumeracie i na to wychodzi , że przy zamówieniu razem z prenumeratą można domówić archiwalne numery a nie osobno.
Pozdrawiam

mini21
29-08-2011, 13:16
To dziękuje za wyprowadzenie z błędu.
Na ich stronie jest to tak napisane, że można mieć wątpliwości.
W takim razie pozostaje polować na allegro, bo w sklepie wydawnictwa koszt archiwalnych numerów to 19 zł.

Rafał_Sz
29-08-2011, 14:05
To dziękuje za wyprowadzenie z błędu.
Na ich stronie jest to tak napisane, że można mieć wątpliwości.
W takim razie pozostaje polować na allegro, bo w sklepie wydawnictwa koszt archiwalnych numerów to 19 zł.
Daj na naszej giełdzie ogłoszenie, że chcesz kupić i po temacie. Ja tak zrobiłem i bardzo tanio uzupełniłem sobie roczniki niektórych czasopism.