Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Siostra Wilków
eutanator
28-08-2011, 17:09
endżoj :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/3765a942de56e9ca483e95347408dcb1_max-1.jpg
źródło (http://www.fotoferia.pl/fotos/3/7/a/3765a942de56e9ca483e95347408dcb1_max.jpg)
peace
Świetne. Za całokształt. Natomiast baaaaardzo mnie ciekawi, czy powstało zbliżone ujęcie bez dłoni, z modelką krzyczącą. Świetna ekspresja i interesująco podkreślona obróbką została.
PS. Oglądam na iPadzie, więc detale ocenię już później, może da się do czegoś "przyczepić".
behavior
28-08-2011, 18:59
b.dobre
dobre jest...bardzo mi się podoba :D
Tytuł dobrze dobrany do oczu modelki. Podoba się.
Motorniczy
28-08-2011, 22:26
Bardzo dobre a wlosy sa troszke jak sierść ;)
No to żeś waćpan pojechał ! Cudowne ! Jak plakat z kolejnej części sagi "Zmierzch" :) Tyle że tam chyba wampiry dominują ;)
łooooł :) bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba :)
ciekawy efekt, fajna kolorystyka, GO tak jak lubię, no i nie ma podpisu ;) dla mnie bomba :)
Kristoforos
30-08-2011, 09:03
Ciekawa kolorystyka i doskonała obróbka, zdjęcie przykuwa wzrok. Świetna fotka :)
damciop03
30-08-2011, 09:11
Super, na prawdę świetne zdjęcia całość jest bardzo emocjonująca i ciekawa.
samson09
30-08-2011, 20:11
Nie jest źle :)
gdasteve
30-08-2011, 23:41
Super klimacik!
O taak ... bardzo się podoba.
Michal_C
02-09-2011, 15:23
Dla mnie świtne, szczególnie obróbka oczu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.