PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Siostra Wilków



eutanator
28-08-2011, 17:09
endżoj :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/3765a942de56e9ca483e95347408dcb1_max-1.jpg
źródło (http://www.fotoferia.pl/fotos/3/7/a/3765a942de56e9ca483e95347408dcb1_max.jpg)


peace

mOSAd
28-08-2011, 17:36
Świetne. Za całokształt. Natomiast baaaaardzo mnie ciekawi, czy powstało zbliżone ujęcie bez dłoni, z modelką krzyczącą. Świetna ekspresja i interesująco podkreślona obróbką została.

PS. Oglądam na iPadzie, więc detale ocenię już później, może da się do czegoś "przyczepić".

behavior
28-08-2011, 18:59
b.dobre

wypass
28-08-2011, 21:27
dobre jest...bardzo mi się podoba :D

Gundrum
28-08-2011, 21:30
Tytuł dobrze dobrany do oczu modelki. Podoba się.

morzon
28-08-2011, 21:34
Mniam, panoćku ;)

Motorniczy
28-08-2011, 22:26
Bardzo dobre a wlosy sa troszke jak sierść ;)

copyman
29-08-2011, 00:16
No to żeś waćpan pojechał ! Cudowne ! Jak plakat z kolejnej części sagi "Zmierzch" :) Tyle że tam chyba wampiry dominują ;)

Tworas
30-08-2011, 01:07
łooooł :) bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba :)

Dakra
30-08-2011, 01:17
ciekawy efekt, fajna kolorystyka, GO tak jak lubię, no i nie ma podpisu ;) dla mnie bomba :)

Kristoforos
30-08-2011, 09:03
Ciekawa kolorystyka i doskonała obróbka, zdjęcie przykuwa wzrok. Świetna fotka :)

damciop03
30-08-2011, 09:11
Super, na prawdę świetne zdjęcia całość jest bardzo emocjonująca i ciekawa.

samson09
30-08-2011, 20:11
Nie jest źle :)

gdasteve
30-08-2011, 23:41
Super klimacik!

Thommas
31-08-2011, 12:52
Kapitalne!

kuuubu
31-08-2011, 19:28
Gratuluje :)

w4syl
01-09-2011, 11:51
O taak ... bardzo się podoba.

Michal_C
02-09-2011, 15:23
Dla mnie świtne, szczególnie obróbka oczu.