PDA

Zobacz pełną wersję : Odnalezienie skradzionego sprzętu...



harb
28-08-2011, 08:30
....pojawiła się szansa na odnalezienie skradzionego sprzętu za pomocą programu GadgetTrak Camera
http://www.gadgettrak.com/camerasearch/
więcej tutaj
http://fotoblogia.pl/2011/08/25/fotograf-odzyskal-skradzionego-nikona-d3-dzieki-stronie-internetowej
może niektórym pokrzywdzonym się to uda, życzę wam tego :)

RedGuy
28-08-2011, 16:25
Dobra sprawa, oby nigdy nie musieliśmy skorzystać z tego serwisu.