PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] O świcie wśród meszek



Locter
27-08-2011, 12:15
Tak dla przypomnienia, bo nie zapowiada sie żebym zrobił nowe zdjęcie w najbliższym czasie ;)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img846.imageshack.us/i/mg4512.jpg/)

absurd
27-08-2011, 12:16
Fajnie, podoba mi się światło.

PABLOOK
27-08-2011, 12:45
Ogólnie bardzo przyjemne w swojej ciepłej tonacji :).
Myślę, że deskę można było sobie darować.
Do tego te listki w LD, kawałek kamienia na prawej krawędzi i drzewa na lewej też niczego ciekawego nie wnoszą.
Trochę przykadrować i załatwisz te trzy sprawy za jednym pociągnięciem ;).
Jak już się tak wymądrzam, to uważam, że odbicie też zbyt jasne jest i lekko geometrię prawej dolnej strony możnaby naciągnąć, bo górka w lusterku nie bardzo chce się zgrać z pierwowzorem ;).
Podsumowując, mi także jaj nie urwało. Zatem sprawiedliwości musiało się stać zadość ;).

Locter
27-08-2011, 12:46
Podsumowując, mi także jaj nie urwało. Zatem sprawiedliwości musiało się stać zadość ;).

To jestesmy kwita ;P

Greg77
27-08-2011, 12:48
Jest fajnie, z deska Pawel ma racje.....mam zastrzezenia co do kolorystyki, miewales juz o niebo lepsza, caly obrazek jest za cieply a selektywnie przydalo by sie oziebic.....mz oczywiscie.

Locter
27-08-2011, 12:49
Jest fajnie, z deska Pawel ma racje.....mam zastrzezenia co do kolorystyki, miewales juz o niebo lepsza, caly obrazek jest za cieply a selektywnie przydalo by sie oziebic.....mz oczywiscie.

Pamietasz jak ostatnio napisałem ci przy wraku, że dla mnie za zimno ? ;)

harb
27-08-2011, 12:51
Jest fajnie, z deska Pawel ma racje.....mam zastrzezenia co do kolorystyki, miewales juz o niebo lepsza, caly obrazek jest za cieply a selektywnie przydalo by sie oziebic.....mz oczywiscie.

podpiszę się - tez bym lekko ochłodził :)

Al Koholik
27-08-2011, 12:52
Czytając co poniektóre komentarze dochodzę do wniosku, że na tym forum można by dorobić... ale renty :D

Greg77
27-08-2011, 12:53
Pamietasz jak ostatnio napisałem ci przy wraku, że dla mnie za zimno ? ;)

No to znaczy, ze cos masz nie tak, bo jakos nikt inny nie napisal mi przy wraku, ze jest za zimno.....
Nie czytasz, caly obrazek jest ocieplony a uwazam, ze powinienes selektywnie, nie bede podlinkowywal swoich prac, poprostu kolorystyka byla tam inna i o wiele przyjemniejsza.....przestawiales cos ostatnio z monitorem, czy kaprys?



Czytając co poniektóre komentarze dochodzę do wniosku, że na tym forum można by dorobić... ale renty :D

Sprecyzuj prosze swoja wypowiedz, bo jakis nie kumaty ostatnio jestem:D

Greg77
27-08-2011, 12:55
Kaprys :D

No i wszystko jasne;)

Al Koholik
27-08-2011, 13:01
(...)Sprecyzuj prosze swoja wypowiedz, bo jakis nie kumaty ostatnio jestem:D

Polska to dziwny kraj i nie wszystko tam jest "na logikę" ale podejrzewam, że za urwane jajca na jakąś grupę inwalidzką by się człowiek załapał :wink: