PDA

Zobacz pełną wersję : Miejscówka w Poznaniu



barracuda
26-08-2011, 16:30
Czy ktoś z Poznaniaków mógłby polecić jakieś ciekawe miejsce na plener? Bardziej zależałoby mi na odrobinie jakiejś ciekawej architektury niż na lesie/łące itp. Chociaz może być połączone jedno z drugim.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Greg77
26-08-2011, 18:04
Czy ktoś z Poznaniaków mógłby polecić jakieś ciekawe miejsce na plener? Bardziej zależałoby mi na odrobinie jakiejś ciekawej architektury niż na lesie/łące itp. Chociaz może być połączone jedno z drugim.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Rogalin pod Poznaniem....architektura i piekny park....pytanie o jaki plener chodzi, jak slubniak to rogalin jest klasyczny....

barracuda
26-08-2011, 19:02
Nie, nie chodzi o ślubniak. Zwykła sesja, trochę portretu i trochę zdjęć całej sylwetki. O Rogalinie wiem, byłem tam już kiedyś.

Greg77
26-08-2011, 19:13
To zalezy czego szukasz jak wspolczesnie to browar a jak parkowo, to tez wybor jest ciekawy, polecam Solacz jak park;)

maciey75
26-08-2011, 20:00
W Kórniku jest ladnie - park i pałac.

amirez
26-08-2011, 23:01
Wieża widokowa - Szreniawa - 14 km od Poznania /przy Muzeum Rolnictwa/.

barracuda
28-07-2016, 21:35
Wracam z pytaniem, ponieważ w Browarze legalnie już nie można zrobić sesji zdjęciowej. Pytałem i dostałem odpowiedź, że sesje tak, ale tylko ślubne :(
Czy możecie polecić jakieś inne miejsce w Poznaniu? Czy np. w Okrąglaku jest możliwość? Widziałem na zdjęciach architektury, że miejsce dość ciekawe.

Tomcio1989
21-09-2016, 13:16
Może nad jeziorem maltańskim??

tomfoot
21-09-2016, 19:26
Okolice ICHOT, stary most Rocha przy Katedrze.

barracuda
22-09-2016, 16:03
ICHOT fajne miejsce.

AndrzejWozniak
24-09-2016, 18:54
ICHOT okolice jak się lekko ściemni fajny klimat jest.Obok jest most z kłodkami dla zakochamych jak co :)

toooomelo
08-10-2016, 13:12
Na Cytadeli wiele fajnych miejsc. Np. zespół rzeźb "Nierozpoznani".
Jezioro Rusałka też fajne.