Zobacz pełną wersję : czy warto jeszcze kupić canona G5 ?
czy lepiej inną "nową" małpkę (jaką?) w kwocie do 300zł? Żeby przyzwoite jakościowo zdjęcia robiła....
haradrimm
26-08-2011, 15:28
Cokolwiek kupisz za te 300zł to i tak nie będzie większej różnicy dla jakości zdjęć. Wybór raczej sprowadza się do: aku dedykowany czy paluszki, jaki wygląd Ci bardziej odpowiada.
Cokolwiek kupisz za te 300zł to i tak nie będzie większej różnicy dla jakości zdjęć. Wybór raczej sprowadza się do: aku dedykowany czy paluszki, jaki wygląd Ci bardziej odpowiada.
a to ciekawostka :)
to teraz aparat fotograficzny kupuje się kierując się jego wyglądem ???
pytam bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem
RomanZWrocławia
26-08-2011, 20:14
Dobrze utrzymanego G7 kupiłem bez walki na All poniżej 300zł. Jako zabawkę politechniczną dla sześciolatka. Wszystko współczesne raczej będzie miało lepszą jakość obrazu i to już na czułościach rzędu 400ISO. W G7 Canon na chwile zrezygnował z RAW-ów. Szczęśliwie jest CHDK.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.