PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Deep in Forest



bhk
26-08-2011, 12:43
Modelka: http://www.maxmodels.pl/gryzia.html
Asysta, filmik: http://www.maxmodels.pl/sowart3.html



1.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/bhk4467edit-1.jpg
źródło (http://img508.imageshack.us/img508/9471/bhk4467edit.jpg)

2.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/bhk4448-1.jpg
źródło (http://img196.imageshack.us/img196/7742/bhk4448.jpg)

3.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/bhk4479-1.jpg
źródło (http://img89.imageshack.us/img89/4951/bhk4479.jpg)

4.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/bhk4518-1.jpg
źródło (http://img20.imageshack.us/img20/9851/bhk4518.jpg)

5.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/bhk4529-1.jpg
źródło (http://img851.imageshack.us/img851/4363/bhk4529.jpg)

Bonus: krótki filmik od Sowarta http://vimeo.com/28116154

PabloT79
26-08-2011, 13:00
Mi się podobają, ale specem nie jestem :)
Chociaż na 1. tą "mgłą" z górnej części zdjęcia mogłeś przykryć tą czarną plamę za modelką. Za bardzo mi się rzuciła ona w oczy.

Horatio7
26-08-2011, 14:33
Na 1-nce ta mgiełka od góry jakaś taka, że nie wiem o co chodzi, ale jakby o niej zapomnieć, to wszystkie foty super. Piekne światło, kadry, super obróbka. Mój gust.

Farien
27-08-2011, 15:56
Z kadrów to 2 i 4, ze światła 3 i 5 najlepsze, na 1 brzydko niestety Ci przyświeciło na modelce.

pietrobas
29-08-2011, 08:37
Część z jaśniejszą sukienką lepsza, też kolorystycznie.

clusca
29-08-2011, 12:25
Na 2 i 4 modelka jest przytłoczona przez pozostałe elementy w kadrze, co z kolei powoduje, że wygląda jak by była miniaturowych rozmiarów (no takie mam wrażenie, nic na to nie poradzę ;) ). Paradoksalnie te dwa zdjęcia wespół z nr 1 najbardziej mi się podobają :)

bhk
17-09-2011, 09:35
Miejsce było warte pokazania szerszego planu, zwykle robię ciasne portrety, wtedy znowu narzekacie, że za ciasno :PP