Zobacz pełną wersję : [ Portret ] ***
otherside
25-08-2011, 22:21
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc4112zm.jpg/)
Za dużo przestrzeni z lewej, góra ciasna więc niezbyt to współgra. Z prawej na końcu jakaś brama, kawalek samochodu (?), lepiej było by to uciąć :)
Ogółem dobry klimat BW, ładna plastyka obrazka (czyt. pewnie robione droższym obiektywem :) ).
Niedopracowane w szczegółach. Leci na prawo, kompozycja zbyt centralna. Cień na twarzy od strony muru chyba zbyt głęboki. Za to ciekawy, acz mały fragment ud. Zbyt głębokie cienie pokażą u wielu sukienkę jako niemal czarną plamę. Wbrew pozorom samochód mógłby być ciekawym akcentem w tle, ale przy innym kadrowaniu. Albo bez niego w ogóle. Pasiasty bokeh to niekoniecznie moje ulubione tło - gęste prążki często zakłócają mi odbiór. Na plus ustawienie modelki, rozpuszczenie włosów i dbałość o dobre pochylenie głowy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.