PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] ***



otherside
25-08-2011, 22:21
1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc4112zm.jpg/)

Kantel
25-08-2011, 22:52
Za dużo przestrzeni z lewej, góra ciasna więc niezbyt to współgra. Z prawej na końcu jakaś brama, kawalek samochodu (?), lepiej było by to uciąć :)

Ogółem dobry klimat BW, ładna plastyka obrazka (czyt. pewnie robione droższym obiektywem :) ).

mOSAd
26-08-2011, 13:54
Niedopracowane w szczegółach. Leci na prawo, kompozycja zbyt centralna. Cień na twarzy od strony muru chyba zbyt głęboki. Za to ciekawy, acz mały fragment ud. Zbyt głębokie cienie pokażą u wielu sukienkę jako niemal czarną plamę. Wbrew pozorom samochód mógłby być ciekawym akcentem w tle, ale przy innym kadrowaniu. Albo bez niego w ogóle. Pasiasty bokeh to niekoniecznie moje ulubione tło - gęste prążki często zakłócają mi odbiór. Na plus ustawienie modelki, rozpuszczenie włosów i dbałość o dobre pochylenie głowy.