PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus vr-320



bogdi64
25-08-2011, 16:33
czy ktoś miał może z tym modelem do czynienia ? - w necie jakoś mało informacji na temat jakości fotek z tego aparatu

bogdi64
25-08-2011, 17:24
mogą też być opinie o vr-310

bogdi64
26-08-2011, 10:21
a może ten model ??
Olympus FE-5035

bognik
26-08-2011, 10:26
mogą też być opinie o vr-310
Ooo, to ja też się podłączę, bo poluję na mały aparat, taki do torebki. W cenie do 400 zł ten Olympus wydaje mi się najlepszy. Ale wydawać to mi się może ;)

bogdi64
26-08-2011, 12:53
teraz używam samsung es30
https://picasaweb.google.com/111837667327221520494/2011NiechorzeSamsungEs30
https://picasaweb.google.com/111837667327221520494/PrzeAzy2011SamsungEs30
dziś byłem w sklepie zobaczyć w/w dwa modele (ale prawdopodobnie na stronie eurortv są duże błędy w opisie, dodatkowo na różnych stronach podają różne dane ?) drążę temat dalej, ale na temat tych modeli w necie jest naprawdę bardzo mało, a jak już coś się wyszuka to tym bardziej człek głupieje bo są sprzeczne opisy

marek7001
27-08-2011, 12:02
Poczytaj tu http://www.partner.olympus.pl/VR-320.html lub tu http://www2.olympus.pl/consumer/29_digital-camera_vr-320_24236.htm

bogdi64
27-08-2011, 15:43
no to lecimy
OLYMPUS VR 310 - strona olympus szczegóły - "podwójna stabilizacja obrazu"
"metalowa obudowa" (według mnie metalizowana - dotykałem"
specyfikacja - "stabilizacja cyfrowa" ?
instrukacja - "Mechaniczny stabilizator obrazu " ?

euro rtv - "ręczne ustalanie ekspozycji" ?
- "stabilizacja cyfrowa" ?

neo24 - "stabilizacja mechaniczna"

komputer sklep - "możliwość instalacji zewnętrznej lampy" ?

ephotozine - aparat w całości z tworzywa - metalizowany"

digital-vision - "aparat w całości metalowy"

itd - byłem w sklepie, ale bateria w modelu demo była wyczerpana, a kartonika nie pozwalają otworzyć (euro rtv) i dalej wiem niewiele, poza tym jak to w testach, w zależności od strony podają, że - szumy bardzo duże już od 100 iso, i nie należy używać wyższych, na innej, że 400iso wygląda dobrze i takie same różnice w optyce, a nie udało mi się znaleźć fotek z niego (nie reklamowych)

GrzesiekM
29-08-2011, 08:57
... no tu jest znacznie więcej :) ...
1) http://www.optyczne.pl/3598-nowość-Olympus_VR-310_.html
2) http://www.optyczne.pl/3703-nowość-Olympus_VR-330_i_VR-320.html
3) http://pclab.pl/art42299-28.html