Zobacz pełną wersję : Wynalazek. Osłona przeciwsłoneczna "kwiat"
Co myślicie?
http://www.fotokult.pl/kwiat-czyli-nowa-oslona-przeciwsloneczna-i-dekielek-obiektyw-w-jednym/320/
Fajny pomysł, mnie zawsze denerwuje przekręcanie i nakręcanie osłon. Ciekawe czy niejest za delikatna...
campermtb
24-08-2011, 22:55
EEeeeee... Jak na moje to przerost formy nad treścią. Tak jak mówisz, pewnie jest zbyt delikatne i nie chciałbym po zgraniu na kompa zdjęć zauważyć że połowa z nich jest poucinanych przez "nie otwarty do końca tulipanek":). Będę staroświecki: wole zwykłe;p
...mnie zawsze denerwuje przekręcanie i nakręcanie osłon...
Było już chyba na forum - jak dla mnie przekombinowane. Ja raz zakladam i mam spokój. Zdejmuję tylko jak potrzebuję nakręcic polara. Osłony zawsze na obiektywie.
ja ciagle w podrozy a wiadomo jak to w podrozy, zawsze z miejscem w plecaku problem wiec musze przekrecac i nakrecac
campermtb
26-08-2011, 23:39
Ja do plecaka foto ładuje aparat z założonym tulipanem normalnie i nie narzekam :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.