Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Marta
modelka: Marta Wijatyk
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img690.imageshack.us/img690/3458/martaenigma899000nikont.jpg)
Piękne i subtelne ujęcie z Martą. Podoba mi się ta delikatność. Centralny kadr w tym przypadku świetnie się sprawdza. Raczej nie mam żadnych zastrzeżeń, dobra robota :)
Niedługo i ja będę miała okazję z nią współpracować :)
Całkiem całkiem, choć efekt przesadnie użyty. Podoba się dynamika i niepokój.
zamkowski
25-08-2011, 14:09
Czy ta Pani ma aparat na zębach? Może jakiś kadr z zamkniętymi ustami?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.