PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Marta



noise13
24-08-2011, 15:23
modelka: Marta Wijatyk


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img690.imageshack.us/img690/3458/martaenigma899000nikont.jpg)

Davved
24-08-2011, 15:45
Piękne i subtelne ujęcie z Martą. Podoba mi się ta delikatność. Centralny kadr w tym przypadku świetnie się sprawdza. Raczej nie mam żadnych zastrzeżeń, dobra robota :)
Niedługo i ja będę miała okazję z nią współpracować :)

mOSAd
25-08-2011, 14:00
Całkiem całkiem, choć efekt przesadnie użyty. Podoba się dynamika i niepokój.

zamkowski
25-08-2011, 14:09
Czy ta Pani ma aparat na zębach? Może jakiś kadr z zamkniętymi ustami?