Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Kornelia [iM]
[Mariusz]
24-08-2011, 02:20
Prezentuje kilka fotografii z ostatniej sesji z modelką Kornelią :) Zapraszam! Komentarze i opinie mile widziane...
Wersja na blogu: http://www.mariuszlapka.pl/blog/2011/08/23/sesje-fotograficzne-modelek-krakow-kornelia/
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img31.imageshack.us/img31/7558/dscf40902.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img805.imageshack.us/img805/4899/dscf40842.jpg)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img88.imageshack.us/img88/2821/dscf4048s.jpg)
4.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/7014/dscf4008i.jpg)
bardzo ładne, doswiecałeś jakoś? najbardziej podoba mi się 2 i 3, ale reszta wcale nie gorsza ;)
[Mariusz]
24-08-2011, 09:21
3. Jedynie blendą doświetlałem. Tak, to wykorzystałem pochmurną pogodę... :)
andrzej_laskowski
24-08-2011, 11:31
Też uważam że bardzo ładnie wyszło. Naturalna modelka i technicznie bardzo dobrze.
2, 1, 4 i 3 - w takiej kolejności mi się podobają :) Na dwa masakrycznie wielka łydka za sprawą ogniskowej się wyszła. Na 3 przesadzone oczy MZ. Ogólnie zdjęcia mi się podobają, fajna obróbka na 1 i 2 - zdradzisz jak przebiegał postprocess?
Przace są bardzo dobre. Piękna modelka, technicznie super. Przyjemnie się je ogląda
[Mariusz]
24-08-2011, 14:58
fajna obróbka na 1 i 2 - zdradzisz jak przebiegał postprocess?
Wyszukałem odpowiedni preset i trochę go zmodyfikowałem. Nakieruje. Przeglądnij te: darmowe presety (http://www.fotokult.pl/darmowe-presety-do-adobe-lightroom/220/) ;)
Obróbka skóry, lekkie "rozmydlenie" etc. wiadomo w ps.
Jakbym jedynkę bez podpisu zobaczył to bym Remika jako autora wskazał :) W sumie 2 i 3 też :D Cały set rewelacja ! To co tygryski lubią najbardziej :D
CrommCruaich
24-08-2011, 23:18
Bardzo fajnie oczy wyszły. Od razu ściągają uwagę.
Wyszukałem odpowiedni preset i trochę go zmodyfikowałem. Nakieruje. Przeglądnij te: darmowe presety (http://www.fotokult.pl/darmowe-presety-do-adobe-lightroom/220/) ;)
Obróbka skóry, lekkie "rozmydlenie" etc. wiadomo w ps.
No właśnie o tą obróbkę skóry mi głównie chodzi :) Masz gdzieś może jakiś tutorial ;)
Jakbym jedynkę bez podpisu zobaczył to bym Remika jako autora wskazał :) W sumie 2 i 3 też :D
Mam podobne wrażenie :)
Patryk Olczyk
25-08-2011, 12:45
Strasznie fajnie !!! Podoba mi się najbardziej 3. !
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.