photoaction
22-08-2011, 23:18
Witajcie
Zabrałęm się za czyszczenie swoich szkieł. Wszystko ładnie pięknie, ale napotkałem problem przy 70-200
Otóż tylna soczewka (przy mocowaniu do body) jest osadzona głeboko w obudowie. Jak ja wyczyścić?
Paluchem i sciereczka nie za bardzo zdaje egzamin, patyczkiem do uszu tym bardziej.. chce wytrzec powloke szkla bo mam tam klka kropek..
Mam tez pytanie - jak usunac kurz wewnatrz obietywu. mam ze 2 kropki wewnątrz i jakiegoś mikrowłoska.
Czy ogolnie mozna używac plynu do czyszczenia okularów?
Zabrałęm się za czyszczenie swoich szkieł. Wszystko ładnie pięknie, ale napotkałem problem przy 70-200
Otóż tylna soczewka (przy mocowaniu do body) jest osadzona głeboko w obudowie. Jak ja wyczyścić?
Paluchem i sciereczka nie za bardzo zdaje egzamin, patyczkiem do uszu tym bardziej.. chce wytrzec powloke szkla bo mam tam klka kropek..
Mam tez pytanie - jak usunac kurz wewnatrz obietywu. mam ze 2 kropki wewnątrz i jakiegoś mikrowłoska.
Czy ogolnie mozna używac plynu do czyszczenia okularów?