Zobacz pełną wersję : Zna ktoś droższe szkiełko?
Dla chętnych aukcja jeszcze trwa ;)
LINK (http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170683563165+)
photoaction
22-08-2011, 22:57
Nikon Rangefinder :D
2pompony
23-08-2011, 00:19
http://fotoblogia.pl/2010/03/31/10-najdrozszych-aparatow-fotograficznych-i-obiektywow-swiata Data artykułu jeszcze nie 1 kwietnia! :)
Redskull
23-08-2011, 08:09
Dla chętnych aukcja jeszcze trwa ;)
LINK (http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170683563165+)
nie wiem dlaczego, ale nie wydaje mi się, że to realna wartośc tego sptrzętu. Obiketyw jest lustrzany i pasuje tylko do body z kompletu. Gość chyba chce zrobić kasę na "unikacie"
Szkło pasuje również do innych dalmierzy Nikona. To, że gość chce zrobić pieniądze na unikatowym szkle, to chyba oczywiste. Kolekcjonerzy w szczególny sposób kochają Nikona. Podobne szkła (w sensie jasności i ogniskowej do dalmierzy) Canona mają ceny niższe o 2/3. A realna wartość to taka cena, za jaką taki sprzęt można sprzedać. Ot, rynek
mateo912
23-08-2011, 18:54
Dla chętnych aukcja jeszcze trwa ;)
LINK (http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170683563165+)
66k$? co to jest :D
http://laughingsquid.com/99000-canon-1200mm-f56l-ef-usm-super-telephoto-lens/
99k$ ;)
66k$? co to jest :D
http://laughingsquid.com/99000-canon-1200mm-f56l-ef-usm-super-telephoto-lens/
99k$ ;)
przez las polując na ptaka się nie przedrzesz ;-)
E tam droższy zdecydowanie jest Zeiss Apo Sonnar T* 1700 mm f/4
http://www.dpreview.com/articles/photokina2006/Misc/IMG_0919.jpg
http://www.dpreview.com/news/0610/06100101zeiss1700f4.asp
mateo912
23-08-2011, 20:58
E tam droższy zdecydowanie jest Zeiss Apo Sonnar T* 1700 mm f/4
http://www.dpreview.com/articles/photokina2006/Misc/IMG_0919.jpg
http://www.dpreview.com/news/0610/06100101zeiss1700f4.asp
no tak tylko ze on został skonstruowany w liczbie sztuk 1 dla jakiegoś szejka czy co :) wiec się nie liczy :D
E tam droższy zdecydowanie jest Zeiss Apo Sonnar T* 1700 mm f/4
http://www.dpreview.com/articles/photokina2006/Misc/IMG_0919.jpg
http://www.dpreview.com/news/0610/06100101zeiss1700f4.asp
Taki by mi się przydał na ptaki;)
"It is the largest telephoto lens ever produced for civilian photographic purposes" - civilian, to ciekaw jestem, co za bestiami wojsko się bawi ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.