PDA

Zobacz pełną wersję : droga



Mosquito
09-02-2007, 01:19
Efekt, zabawy i nauki, a wiec PSucie by me :) Nie wiem co o tym sadzic, to efekt dzisiejszej wyprawy, pieknego slonca, oraz wplywu prac madmips. Z jednej strony wydaje mi sie ze to takie efekciarstwo, troche kicz (cokolwiek to znaczy) ale z drugiej strony podoba mi sie ta praca, bo udalo mi sie zrealizowac pomysl ktory sobie zalozylem. Co wy o tym myślicie? nawet jesli jest zupelnie do kitu to radosc z zabawy z tymi zdjeciami, wspanaile wypelnila mi dzien :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img63.imageshack.us/img63/2769/miraclenetvs5.jpg)

Czekam z niecierpliwoscia na wasze uwagi :)

admin
09-02-2007, 01:21
Pomysl jest bardzo dobry, jednak nieco przerysowany...

j_szczygiel
09-02-2007, 01:25
zdradz gdzie to bylo robione ;) wg. mnie ciekawe, ale jak sam stwierdziles lekko kiczowate (nie mylic z wielopolem ;) )

Mosquito
09-02-2007, 01:35
Pomysl jest bardzo dobry, jednak nieco przerysowany...

No wlasnie tak ją odbieram, przerost formy nad trescia :/ Ale to wina tego witraża Stanisława Wyspiańskiego, zawsze robil na mnie wrażenie, ale dziś po wrzuceniu na pc i mozliwosci przygladniecia sie tej wspanialej pracy, musialem go jaos wykozystac :)

A zdjecia powstaly na ulicy Florianskiej i w Bazylice Św. Franciszka z Asyzu (ul. Franciszkanska)

Mosquito
09-02-2007, 01:37
Heh z Wielopolem trudno pomylic ta prace :twisted:;)

jchyra
10-02-2007, 16:45
może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie jest za bardzo pionowe

Mosquito
10-02-2007, 17:16
może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie jest za bardzo pionowe

Moze nie dziwnie, ale tajemniczo. Chodzi Ci o dodanie jakiegos elemetu po lewej i prawej np. ramki :twisted: zwiekszenie przez to rozmiaru w poziomie. Teraz nie pamietam juz dlaczego tak ciasno je kadrowalem, pewnie jakies niedoskonalosci ulicy ;) a nie moge sprawdzic bo jestem na innym pc. Jesli masz jeszcze jakies inne rady to slucham z zainteresowniem, w koncu o nauke tu chodzi :)

jchyra
10-02-2007, 20:01
idzie o to, że
ani dołem ani górą nic tu nie można kadrować
ale i dodanie boków mam wrażenie nic nie wniesie
a z trzeciej ;-) strony, to tak jak jest, jest jakoś nieproporcjonalnie
nie wiem co doradzić

jakubs
15-02-2007, 16:18
Wygląda jak fragment komiksu/mangi. Bardzo mi się podoba, nic co prawda nie znaczy, ale i tak mi się podoba, jako fragment komiksu właśnie...

ps
no może trochę przesadziłem z tym brakiem znaczenia...

Ludmar
15-02-2007, 16:29
jak dla mnie bomba, nie jestem fanem nadmiernego upiększania fotek ale to mi się podoba bardzo bardzo :)
jedyne co mi za bardzo nie pasuje to ten 'blink' trochę za mocny, zbytnio przykuwa uwagę, może bez niego było by lepiej? ;)

madmips
17-02-2007, 12:23
mnie bardzo się podoba, chociaż można by już posunąć się krok dalej i zrobić aby witraż rzucał kolorowe światło na drogę. Bardzo fajna praca, dobry pomysł... pozdrawiam