PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję wypożyczyć lampę Nikon SB900



photoaction
21-08-2011, 22:09
Witam!
Potrzebuję pożyczyć lampę Nikona SB900 11-go września - niedziela. Najchętniej z okolic Sandomierza, Mielca, Tarnobrzega, Kielc, Radomia, Warszawy itp ewentualnie od kogoś z innych okolic wysyłkowo kurierem na mój koszt.
Z chęcią pozyczylbym od Grzegorza z Photorentu ale niestety termin ma już zajęty.
Lampa potrzebna jest do zrobienia sesji dla mojego kolegi. Około 50 zdjęć.
W zamian ofertuję flaszkę łychy oraz mogę pożyczyć w zamian Nikkora 24-70 2.8 i Nikkora 70-200 VR
Oczywiście możliwe jest podpisanie umowy bądź zostawienie czegoś w zastaw.
Proszę o zgłoszenia na PW
Pozdrawiam

docxxx
22-08-2011, 06:23
http://photorent.pl/

Boryszuk
22-08-2011, 07:33
Z chęcią pozyczylbym od Grzegorza z Photorentu ale niestety termin ma już zajęty.



http://photorent.pl/

Nie popisałeś się Wojtku ;)

docxxx
22-08-2011, 08:00
Uuuuu, ale siara :( Wybaczcie, poniedzialek :)

stock
22-08-2011, 08:16
siara jak cholera:) pakuj lampiona i ślij koledze kurierem :P :)

docxxx
22-08-2011, 08:29
Mam tylko SB800 ;)

Rafał_Sz
22-08-2011, 10:17
Mam tylko SB800 ;)To wyślij mu jeszcze stówkę luzem i będzie git. ;)

docxxx
22-08-2011, 10:17
Nie chcialem byc nachalny :mrgreen: