PDA

Zobacz pełną wersję : a co z sepią?



wegejazz
08-02-2007, 22:32
Witam!
OD dziś do fotek używam programu capture one i zastanawiam się gdzie mogę zmienić fotkę na sepię, nigdzie nie mogę znaleźć? A tak przy okazji jakiś polskojęzyczny programik przyjazny do NEFów znacie?

madmips
08-02-2007, 22:39
praktycznie każdym softem można to zrobić, ja polecam Photoshopa :)

wegejazz
08-02-2007, 22:55
praktycznie każdym softem można to zrobić, ja polecam Photoshopa :)
Niby tak tylko za ten programik trzeba słono płacić;)

odie83
08-02-2007, 22:59
Gimp? Infranview?

wegejazz
08-02-2007, 23:04
infran odpada on chyba nie obsługuje NEfów a ten drugi hmm.. nie słyszałem:)

pawl_s
08-02-2007, 23:06
Irfan obsluguje NEFy, musisz sciagnac pluginy.

PaSkal
10-02-2007, 18:57
1. sepię masz pod nosem, bo darmowy Nikon Editor (część darmowego Nikon View) pozwala na przekształcenie NEFa na sepię jednym kliknięciem. Jeśli Cię to rajcuje, to dalej nie szukaj.

2. Ja osobiście nie kojarzę polskich ani spolszczonych programów do obróbki NEF. Pomijam Irfana, bo to raczej przeglądarka z podstawowymi możliwościami obróbki.
Prawdziwy Polak robi JPGi :-P

Paweł