Zobacz pełną wersję : Dobry Fotolab Kraków
Patryk Olczyk
20-08-2011, 11:19
Hej ! Mam pytanie. Gdzie wywołujecie swoje zdjecia w krakowie ?
Ja od roku u Ostrowskiego, jestem zadowolony, ale moze znacie jakis inny dobry?
GrzesiekM
20-08-2011, 13:17
.. jak prz3mo... od długiego czasu tylko u nich :)
Również polecam diprint. Co prawda wołam tam od nie dawna ale jestem bardzo zadowolony z jakości, obsługi oraz szybkości wysyłki zdjęć
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.