PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry Fotolab Kraków



Patryk Olczyk
20-08-2011, 11:19
Hej ! Mam pytanie. Gdzie wywołujecie swoje zdjecia w krakowie ?
Ja od roku u Ostrowskiego, jestem zadowolony, ale moze znacie jakis inny dobry?

prz3mo
20-08-2011, 11:44
http://www.diprint.pl/

GrzesiekM
20-08-2011, 13:17
.. jak prz3mo... od długiego czasu tylko u nich :)

vinci99
20-08-2011, 14:10
Również polecam diprint. Co prawda wołam tam od nie dawna ale jestem bardzo zadowolony z jakości, obsługi oraz szybkości wysyłki zdjęć