Zobacz pełną wersję : Może ktoś zgubił?
http://allegro.pl/nikon-dk-21-oslona-wizjera-kasprowy-i1760244143.html
hmm... całkiem niewykluczone, że to moja bo ojciec jak pojechał tam z moim aparatem to wrócił bez, ale już kupiłem sobie :D (drożej co prawda, ale...)
"oddam", a wysyłka 15 zł , jak ja to lubie :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.