PDA

Zobacz pełną wersję : Może ktoś zgubił?



artful
18-08-2011, 15:48
http://allegro.pl/nikon-dk-21-oslona-wizjera-kasprowy-i1760244143.html

Rycerz
19-08-2011, 00:05
mocne :-) :-)

Greg77
19-08-2011, 00:17
piekne:D

Erie
19-08-2011, 00:38
hmm... całkiem niewykluczone, że to moja bo ojciec jak pojechał tam z moim aparatem to wrócił bez, ale już kupiłem sobie :D (drożej co prawda, ale...)

TMB
20-08-2011, 09:57
"oddam", a wysyłka 15 zł , jak ja to lubie :mrgreen: