PDA

Zobacz pełną wersję : GSMP XI i XII Runda, 09 - 11.09.2011 Załuż



Pienia
17-08-2011, 15:59
...no właśnie, wybiera się ktoś?

Kros23
18-08-2011, 00:08
Wybiera się, wybiera.. :)
Trzymajmy kciuki za pogodę, która na Załużu jest przeważnie ładna. ;)