PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Monica - caly set [by Matteo]



Matteo
16-08-2011, 20:57
Po zapowiedz przyszedl czas na reszte zdjec. Poddaje waszej opini. Podejzewam ze uciete nogi i przymkniete oczy niektorych moga razic ale i tak pokazuje bo i mnie i modelce podobaja sie te foty. Mam nadzieje ze pomimo to i wam przypadna do gustu.

1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0077_logo.jpg)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0108_logo.jpg)

3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0124_logo.jpg)

4.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC9860_logo.jpg)

5.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0009_logo.jpg)

6.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0035_logo.jpg)

7.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0060_logo.jpg)

8.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0063_logo.jpg)

9.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0236_logo.jpg)

BONUS - radosnie!!!

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0157_logo.jpg)

Dzieki wielkie!!!

nickt
16-08-2011, 21:21
Zatkało mnie!! Świetne!!

fafniak
16-08-2011, 21:27
5,6,7 z naciskiem na 5 wywaliłbym z zestawu
Co do ostatniego - jest bardzo fajne ale nózki grubo wyszły - kadrując powyżej kolan pozbywasz się kłopotu

Matteo
16-08-2011, 21:32
Co do ostatniego - jest bardzo fajne ale nózki grubo wyszły
Grubo??? Chyba zartujesz :-)


kadrując powyżej kolan pozbywasz się kłopotu
Jakbym cial tak jak mowisz stricilbym caly sens i wyraz tej pozy. Tak mi sie wydaje.

emet_b
16-08-2011, 21:33
świetne dziewcze, bardzo fajnie pokazane !
kupuję 3 na tapetę do pracy ( w domu by mnie partnerka zabiła;) )

M_B
16-08-2011, 21:43
Super! Motywujesz mnie do dalszej pracy! :)

fafniak
16-08-2011, 21:43
Jeżeli będziesz miał możliwość to koniecznie ucałuj modelkę w pośladek za zdjęcie numer 2 :) - jest słodki/ka
Co do ostatniego - pozostanę przy swoim zdaniu :)

jackrabbit
16-08-2011, 22:02
9 sliczna :)

D_Z_I_A_D_E_K
16-08-2011, 22:14
na 5 coś dziwnego stało się z nogami modelki, a na 9 niebo totalnie wyjarane. Reszta mi się podoba.

cheyenne
16-08-2011, 22:27
mi się też podoba
mankamenty są ale można je pominąć
nikt nie jest idealny :)

Matteo
16-08-2011, 22:43
na 5 coś dziwnego stało się z nogami modelki, a na 9 niebo totalnie wyjarane. Reszta mi się podoba.

Nie do konca rozumiem co masz na mysli z tymi nogami.
Co do 9 to moze faktycznie, sa przepaly ale czy to jest najwazniejsze??? Dla mnie nie. Czasem sie zdaza ale w mojej opini nie powinno to dyskfalifikowac zdjecia na ktorym nie jest to glowny temak. Ale to tylko ja :-)

-AciD-
16-08-2011, 22:47
Bardzo fajne!

D_Z_I_A_D_E_K
16-08-2011, 23:15
Nie do konca rozumiem co masz na mysli z tymi nogami.
wyglądają nie wiem, jakoś topornie.


Co do 9 to moze faktycznie, sa przepaly ale czy to jest najwazniejsze??? Dla mnie nie. Czasem sie zdaza ale w mojej opini nie powinno to dyskfalifikowac zdjecia na ktorym nie jest to glowny temak. Ale to tylko ja :-).
Nie dyskwalifikuje ale jednak drazni mnie ta biała plama.

murwazy
16-08-2011, 23:18
super, swietnie sie oglada :)

krzychun
16-08-2011, 23:24
Cudnie, ostatnie zwłaszcza.

marcogk
16-08-2011, 23:47
Bonus, 4, 2 w tej kolejności fajne :) reszta też niczego sobie ;)

mOSAd
17-08-2011, 05:53
Bardzo porządna robota. Szczególne brawa za obróbkę kolorystyczną. Bardzo ciekawa i dość unikalna. Są detale, których można się przyczepić (jak jakaś "mucha" po pachą na 8, czy poświaty wokół postaci czasem za mocne), ale generalnie to bardzo dojrzały zestaw. Świetna praca z modelką, różnorodne kadry, niebanalne scenerie - naprawdę miło się ogląda.

daro1980
17-08-2011, 08:04
jak dla mnie to numer 2 jest genialny ....

pietrobas
17-08-2011, 08:49
Dla mnie 1 najlepsza, bardzo podoba mi sie kolorystyka

marcinc
17-08-2011, 10:00
Ciężko wybrać najlepszą ponieważ wszystkie mi się bardzo podobają :)
Kolorki cud miód malina.

--Richie--
17-08-2011, 10:02
Pozytywny odbiór.Ciekawe kadry,bdb obróbka i piękna modelka.Wszystko zagrało.

Michal_C
17-08-2011, 10:33
Piekna modelka, piękna. Bardzo fajne miejsce. Modelka fajnie pozowała.
A na koniec powiem, że piękna modelka i super pozowała.

Nieobiektywny jestem, wiem. Przepraszam

Jakiś tam przepałów, muszki itp. cięzko mi się dopatrzeć

agatatoja
17-08-2011, 12:08
fajne miejsce, piekna modelka, dobra obróbka.. musiało wyjść rewelacyjnie :)

pentaksik
17-08-2011, 12:49
Ooooo, oglądałem 5 razy, przepiękna modelka!

A fotograficznie... moje oglądanie sprowadziło się do:
Oko, pupa, brzusio, nogiiii, brzusio....

wlods
17-08-2011, 17:41
Super foty.To lubię.Doświetlałeś jakoś.Kolorystyka mega.

Matteo
17-08-2011, 18:21
Doswietlalem bleda choc ciezko bylo. Tam gdzie nie dalo rady to SB800 w CLS z parasolka (rozpraszajaca).

wlods
18-08-2011, 08:32
Jeszcze Cię pomęczę.Jakiego szkla używałeś do tej sesji.

Matteo
18-08-2011, 13:37
Calosc robione Sigma 70-200mm 2.8 II - chyba. Moze gdzies podpinalem 50mm 1.4 ale zdecydowana wiekszosc 70-200.

Sz@kal
18-08-2011, 14:40
Dla mnie bomba z naciskiem na 2 i 3!

norbibxl
18-08-2011, 15:22
faktycznie 5ka jakos "odstaje" od reszty (jest bardzo ok, ale cos nie gra a moze poprsotu zdjecie ma inny charakter od pozostalych bo modelka wyglada jak zawodniczka fitnes ;) "mniej" kobieco kiedy prezy brzuch) ale ogolnie caly set bdb !!! Fajna kolorystyka - dobra robota Matteo

nathaniel
18-08-2011, 21:30
ładne zdjęcia, fajnie pokazałeś modelkę, sexi kobieta

gdasteve
19-08-2011, 09:50
Piekne prace.

Nikomator
19-08-2011, 09:58
Te zdjęcia tak wciągają,że oglądając jedno zastanawiasz i sie co będzie w następnym. SUPER..........

domelmel
19-08-2011, 11:08
dobra robota, podoba mi sie

bart1987
17-11-2011, 10:06
świetne prace!

izergill
17-11-2011, 16:01
Bosko! Kolory, światło i modelka mmm jaka figura.

konradplock
20-11-2011, 18:30
2,9,bonus w takiej kolejności
1 mi kompletnie nie pasuje w tym secie. jakby kadr z innej sesji(zdjęcie fajne ale tu nie pasuje).

arturoartek
20-11-2011, 19:47
Świetne zdjęcia i piękna modelka. Ja głosuje na 4-kę.