Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Monica - caly set [by Matteo]
Po zapowiedz przyszedl czas na reszte zdjec. Poddaje waszej opini. Podejzewam ze uciete nogi i przymkniete oczy niektorych moga razic ale i tak pokazuje bo i mnie i modelce podobaja sie te foty. Mam nadzieje ze pomimo to i wam przypadna do gustu.
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0077_logo.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0108_logo.jpg)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0124_logo.jpg)
4.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC9860_logo.jpg)
5.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0009_logo.jpg)
6.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0035_logo.jpg)
7.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0060_logo.jpg)
8.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0063_logo.jpg)
9.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0236_logo.jpg)
BONUS - radosnie!!!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.matis.i.media.pl/photography/_DSC0157_logo.jpg)
Dzieki wielkie!!!
5,6,7 z naciskiem na 5 wywaliłbym z zestawu
Co do ostatniego - jest bardzo fajne ale nózki grubo wyszły - kadrując powyżej kolan pozbywasz się kłopotu
Co do ostatniego - jest bardzo fajne ale nózki grubo wyszły
Grubo??? Chyba zartujesz :-)
kadrując powyżej kolan pozbywasz się kłopotu
Jakbym cial tak jak mowisz stricilbym caly sens i wyraz tej pozy. Tak mi sie wydaje.
świetne dziewcze, bardzo fajnie pokazane !
kupuję 3 na tapetę do pracy ( w domu by mnie partnerka zabiła;) )
Super! Motywujesz mnie do dalszej pracy! :)
Jeżeli będziesz miał możliwość to koniecznie ucałuj modelkę w pośladek za zdjęcie numer 2 :) - jest słodki/ka
Co do ostatniego - pozostanę przy swoim zdaniu :)
jackrabbit
16-08-2011, 22:02
9 sliczna :)
D_Z_I_A_D_E_K
16-08-2011, 22:14
na 5 coś dziwnego stało się z nogami modelki, a na 9 niebo totalnie wyjarane. Reszta mi się podoba.
cheyenne
16-08-2011, 22:27
mi się też podoba
mankamenty są ale można je pominąć
nikt nie jest idealny :)
na 5 coś dziwnego stało się z nogami modelki, a na 9 niebo totalnie wyjarane. Reszta mi się podoba.
Nie do konca rozumiem co masz na mysli z tymi nogami.
Co do 9 to moze faktycznie, sa przepaly ale czy to jest najwazniejsze??? Dla mnie nie. Czasem sie zdaza ale w mojej opini nie powinno to dyskfalifikowac zdjecia na ktorym nie jest to glowny temak. Ale to tylko ja :-)
D_Z_I_A_D_E_K
16-08-2011, 23:15
Nie do konca rozumiem co masz na mysli z tymi nogami.
wyglądają nie wiem, jakoś topornie.
Co do 9 to moze faktycznie, sa przepaly ale czy to jest najwazniejsze??? Dla mnie nie. Czasem sie zdaza ale w mojej opini nie powinno to dyskfalifikowac zdjecia na ktorym nie jest to glowny temak. Ale to tylko ja :-).
Nie dyskwalifikuje ale jednak drazni mnie ta biała plama.
super, swietnie sie oglada :)
krzychun
16-08-2011, 23:24
Cudnie, ostatnie zwłaszcza.
Bonus, 4, 2 w tej kolejności fajne :) reszta też niczego sobie ;)
Bardzo porządna robota. Szczególne brawa za obróbkę kolorystyczną. Bardzo ciekawa i dość unikalna. Są detale, których można się przyczepić (jak jakaś "mucha" po pachą na 8, czy poświaty wokół postaci czasem za mocne), ale generalnie to bardzo dojrzały zestaw. Świetna praca z modelką, różnorodne kadry, niebanalne scenerie - naprawdę miło się ogląda.
daro1980
17-08-2011, 08:04
jak dla mnie to numer 2 jest genialny ....
pietrobas
17-08-2011, 08:49
Dla mnie 1 najlepsza, bardzo podoba mi sie kolorystyka
Ciężko wybrać najlepszą ponieważ wszystkie mi się bardzo podobają :)
Kolorki cud miód malina.
--Richie--
17-08-2011, 10:02
Pozytywny odbiór.Ciekawe kadry,bdb obróbka i piękna modelka.Wszystko zagrało.
Michal_C
17-08-2011, 10:33
Piekna modelka, piękna. Bardzo fajne miejsce. Modelka fajnie pozowała.
A na koniec powiem, że piękna modelka i super pozowała.
Nieobiektywny jestem, wiem. Przepraszam
Jakiś tam przepałów, muszki itp. cięzko mi się dopatrzeć
agatatoja
17-08-2011, 12:08
fajne miejsce, piekna modelka, dobra obróbka.. musiało wyjść rewelacyjnie :)
pentaksik
17-08-2011, 12:49
Ooooo, oglądałem 5 razy, przepiękna modelka!
A fotograficznie... moje oglądanie sprowadziło się do:
Oko, pupa, brzusio, nogiiii, brzusio....
Super foty.To lubię.Doświetlałeś jakoś.Kolorystyka mega.
Doswietlalem bleda choc ciezko bylo. Tam gdzie nie dalo rady to SB800 w CLS z parasolka (rozpraszajaca).
Jeszcze Cię pomęczę.Jakiego szkla używałeś do tej sesji.
Calosc robione Sigma 70-200mm 2.8 II - chyba. Moze gdzies podpinalem 50mm 1.4 ale zdecydowana wiekszosc 70-200.
Dla mnie bomba z naciskiem na 2 i 3!
norbibxl
18-08-2011, 15:22
faktycznie 5ka jakos "odstaje" od reszty (jest bardzo ok, ale cos nie gra a moze poprsotu zdjecie ma inny charakter od pozostalych bo modelka wyglada jak zawodniczka fitnes ;) "mniej" kobieco kiedy prezy brzuch) ale ogolnie caly set bdb !!! Fajna kolorystyka - dobra robota Matteo
nathaniel
18-08-2011, 21:30
ładne zdjęcia, fajnie pokazałeś modelkę, sexi kobieta
gdasteve
19-08-2011, 09:50
Piekne prace.
Nikomator
19-08-2011, 09:58
Te zdjęcia tak wciągają,że oglądając jedno zastanawiasz i sie co będzie w następnym. SUPER..........
domelmel
19-08-2011, 11:08
dobra robota, podoba mi sie
bart1987
17-11-2011, 10:06
świetne prace!
izergill
17-11-2011, 16:01
Bosko! Kolory, światło i modelka mmm jaka figura.
konradplock
20-11-2011, 18:30
2,9,bonus w takiej kolejności
1 mi kompletnie nie pasuje w tym secie. jakby kadr z innej sesji(zdjęcie fajne ale tu nie pasuje).
arturoartek
20-11-2011, 19:47
Świetne zdjęcia i piękna modelka. Ja głosuje na 4-kę.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.