Zobacz pełną wersję : Dakine sequence i wolne miejsce
Grizzzly
15-08-2011, 19:23
Czy Dakine Sequence pomieści :
- d700 z gripem
- 80.200 2.8
- sb 900
- fish eye sigmy 16mm
- 50 mm 1.8
- załóżmy jeszcze jeden obiektyw
Do tego laptop?
Czy lepiej w takim razie mission photo, choć oglądałem i czytałem że jest on mniejszy.
Miałem oba plecaczki. Sequence jest większym plecakiem, ale ma tyle samo miejsca co Misssion jeśli chodzi o część fotograficzną :)
To co wymieniłeś zmieści się, jednak będziesz potrzebował więcej ścianek.
Co do laptopa, to jaki rozmiar chcesz tam włożyć? Moja 14' wchodziła bez problemu, 15.4 też wejdzie bez problemu.
Grizzzly
15-08-2011, 20:20
A to super, bo własnie mam 15,4".
Powiem Ci, pocieszyłeś mnie. A znalezienie ścianek nie będzie problemem.
Chyba kupię. Czy cena 540 zł jest w miarę ok?
Jakbyś mi mógł w paru zdaniach chociaż napisać czy się sprawował.
A to super, bo własnie mam 15,4".
Powiem Ci, pocieszyłeś mnie. A znalezienie ścianek nie będzie problemem.
Chyba kupię. Czy cena 540 zł jest w miarę ok?
Jakbyś mi mógł w paru zdaniach chociaż napisać czy się sprawował.
Ja kupowałem swój w stanach, z wysyłką wyszło mnie 150$. Pytałeś dystrybutora Dakine w Polsce za ile by miał plecak dla ciebie?
Jak się sprawował..hmm, jest dużo wygodniejszy od Fastpacka Lowepro; można przyczepić bez problemu statyw co jest dużym atutem, ale u mnie nie znalazł zastosowania. Był zbyt ciężki - do noszenia wszystkiego mam Vertexa. Wymieniłem Sequence na slingshota, którego używam do dzisiaj :) a za oszczędzone pieniądze kupiłem kilka kompletów baterii do gripa i lampy :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.