PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Kasia (zapowiedź)



Sz@kal
14-08-2011, 13:03
Witam, dziś jedno zdjęcie - jak się spodoba będzie więcej :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img812.imageshack.us/img812/5673/dsc1559resizer800q100mw.jpg)

Oczywiście czekam na konstruktywną krytykę i ocenę :)
pozdrawiam

Magda.K
14-08-2011, 13:29
Wydaje mi się że lepiej jakby było trochę jaśniej. I ja bym cięła głowę bardziej albo wcale, a modelkę w kadrze ciut bardziej w prawo. A tak poza tym to ok, czysty klasyczny portret.

samson09
14-08-2011, 21:40
Raczej nic szczególnego. Za centralnie, praktycznie jakby nie było obróbki. No ale poczekam na wiecej.

Sz@kal
14-08-2011, 23:56
praktycznie jakby nie było obróbki
Czy to minus?

morzon
15-08-2011, 01:01
Czy to minus?

A plus?

samson09
15-08-2011, 08:58
Czy to minus?

Po prostu zdjęcie wygląda jakby prosto z puchy. Nic szczególnego.

Sz@kal
15-08-2011, 12:17
Czasem po prostu lubię jak coś jest naturalne a nie jak lalka barbie i foto z okładki jakiegoś magazynu. Rozumiem resztę krytyki ale nigdy nie rozumiem minusa w stylu "za naturalnie" - chyba, że źle to zrozumiałem(?) Pozdrawiam.

TheKilla
15-08-2011, 12:27
Sz@kal, nie wiem dlaczego dajesz znak równości między obróbką a zrobieniem "lalki barbie".

morzon
15-08-2011, 12:30
Czasem po prostu lubię jak coś jest naturalne a nie jak lalka barbie i foto z okładki jakiegoś magazynu. Rozumiem resztę krytyki ale nigdy nie rozumiem minusa w stylu "za naturalnie" - chyba, że źle to zrozumiałem(?) Pozdrawiam.

A skąd pomysł, że bez obróbki to naturalne?

Sz@kal
15-08-2011, 17:50
Może trochę źle się wyraziłem... To może inaczej. Co Wy byście zrobili z obróbką na tym zdjęciu? (wyłącznie napiszcie - nie chodzi mi o szczegóły tylko ogólnie co byście poprawili)