PDA

Zobacz pełną wersję : Kraków



Zwoli
14-08-2011, 09:24
Od niedawna mam własna lustrzankę.
Szukam osób z Krakowa jak i z okolić, z którymi można wyjść porobić zdjęcia.

Jacek_Z
14-08-2011, 14:06
Najlepiej na grupie regionalnej - zapisz sie do nich, bo zapewne się zdziwisz, że nie możesz tam pisać.
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=133
Zapisy poprzez swój panel użytkownika.

Zwoli
14-08-2011, 21:27
Dziękuje ;]