PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Karolina...



majora
13-08-2011, 23:12
Wrzucam zaległe zdjęcia do oceny .
1

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img40.imageshack.us/img40/579/64374.jpg)
2

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img534.imageshack.us/img534/7114/41104.jpg)
3

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img684.imageshack.us/img684/982/dsc0837gz.jpg)
4bw

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img560.imageshack.us/img560/4546/dsc0880c.jpg)

Rycerz
14-08-2011, 00:05
jakoś tak ciasno

mOSAd
15-08-2011, 20:25
Poprawnie. Bez ogromnych plusów i minusów. Dość ciężkie kadry jakbyś na siłę modelkę chciał w nie wcisnąć. Obróbka... nie wiem dlaczego, ale skojarzyła mi się szkołą. Taka, pod linijkę. Dziwne skojarzenie, ale... co zrobić.