yanoosh
13-08-2011, 14:40
NIKsoftware i Creattica zorganizowały konkurs na retusz fotografii.
Jakoś tak się stało, że udało mi się wygrać ten konkurs.
Sporą satysfakcję sprawia mi fakt, że nagrodzone prace nie zostały wybrane w trybie głosowania internautów ale zostały wyłonione przez jury złożone z fotoedytorów i managerów TUTS+
Link do prezentacji werdyktu końcowego: http://photo.tutsplus.com/articles/news/announcing-the-photo-retouching-competition-winners/
i nagrodzona praca:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.januszslyk.pl/nkp/marta2_jsl.jpg)
Jakoś tak się stało, że udało mi się wygrać ten konkurs.
Sporą satysfakcję sprawia mi fakt, że nagrodzone prace nie zostały wybrane w trybie głosowania internautów ale zostały wyłonione przez jury złożone z fotoedytorów i managerów TUTS+
Link do prezentacji werdyktu końcowego: http://photo.tutsplus.com/articles/news/announcing-the-photo-retouching-competition-winners/
i nagrodzona praca:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.januszslyk.pl/nkp/marta2_jsl.jpg)