PDA

Zobacz pełną wersję : Chwalipięta



yanoosh
13-08-2011, 14:40
NIKsoftware i Creattica zorganizowały konkurs na retusz fotografii.
Jakoś tak się stało, że udało mi się wygrać ten konkurs.
Sporą satysfakcję sprawia mi fakt, że nagrodzone prace nie zostały wybrane w trybie głosowania internautów ale zostały wyłonione przez jury złożone z fotoedytorów i managerów TUTS+
Link do prezentacji werdyktu końcowego: http://photo.tutsplus.com/articles/news/announcing-the-photo-retouching-competition-winners/

i nagrodzona praca:



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.januszslyk.pl/nkp/marta2_jsl.jpg)

Rafał_Sz
13-08-2011, 14:46
A które to przed retuszem???





Żart. Gratuluję! :)

pm16v
13-08-2011, 15:20
Dobrze wykonaną pracą która zbiera nagrody należy się chwalić. Gratuluję!

Wioletta
13-08-2011, 15:43
Gratulacje!! Swietny retusz

wasilewk
13-08-2011, 15:57
Podoba się !

Murphy
13-08-2011, 20:30
Szacun.
Gratulacje.
Swietna robota. Podoba się.

coach_lodz
13-08-2011, 20:34
gratulacje :)

darko
13-08-2011, 20:50
Pewnie że trzeba sięchwalić, gratki Janusz

drhardware
13-08-2011, 20:59
Gratulacje !

docxxx
13-08-2011, 21:50
A co wygrales?

willy_fil_
13-08-2011, 21:53
gratulacje...

morzon
13-08-2011, 21:59
Gratki :)

yanoosh
13-08-2011, 22:41
A co wygrales?

Nagroda główna to Complete Collection Ultimate Edition of NikSoftware. Akurat nie o to tu chodzi, bo (delikatnie mówiąc) nie jestem sympatykiem wszelkich wtyczek i filtrów ;)

morzon
13-08-2011, 22:57
Akurat te od Nik są rewelacyjne :)

ASAHI
13-08-2011, 23:02
Gratki :-)

sibelio
13-08-2011, 23:43
Retusz fajny tylko kto wysypał tej pani kilogram mąki na twarz przed zrobieniem zdjęcia?

andre84
13-08-2011, 23:48
Gratulacje, mistrzu !

krokus66
14-08-2011, 18:12
Moje gratulacje.

Kuba_
14-08-2011, 22:14
Gratulacje, świetna robota:)