PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Justyna (Just-in) & Aga



mascar
12-08-2011, 11:32
Witam,

Moje pierwsze doświadczenia z portretami. Wszystko robione w bardzo domowych warunkach.
Miejcie litość w krytyce jako, że są to moje pierwsze prace. Z konstruktywną krytyką chętnie się jednak zapoznam.

Agnieszka. Moje pierwsze testy SB-900.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/5742811665_8877a878a9_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5742811665/)
In the shade (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5742811665/) by Tomek Wiendlocha (http://www.flickr.com/people/tomekwiendlocha/), on Flickr

Agnieszka. Proby zrobienia białego tła przy pomocy 2 SB wycelowanych prosto w ścianę.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/5764509030_92bb6cbc4f_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5764509030/)
Intended bad hair day (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5764509030/) by Tomek Wiendlocha (http://www.flickr.com/people/tomekwiendlocha/), on Flickr

Agnieszka. Fotka z tej samej "sesji"

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/5766067575_480321a415_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5766067575/)
Duplicate state of mind (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5766067575/) by Tomek Wiendlocha (http://www.flickr.com/people/tomekwiendlocha/), on Flickr

Justyna / Just-in. Fotka także "techniką" prześwietlania tła

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/5778336662_35670a8fef_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5778336662/)
Just-in (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5778336662/) by Tomek Wiendlocha (http://www.flickr.com/people/tomekwiendlocha/), on Flickr

Justyna / Just-in. Dodatkowa fotka zrobiona zupełnie przez przypadek w zeszłym roku.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/5751854399_405504a892_b-1.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5751854399/)
A cold kiss (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/5751854399/) by Tomek Wiendlocha (http://www.flickr.com/people/tomekwiendlocha/), on Flickr

Pozdrawiam

des009
12-08-2011, 15:39
3 i 4 moim zdaniem super, choć może trochę zbyt centralnie. światło extra.
pozdrawiam

adrian8308
12-08-2011, 22:44
3 mi pasi, fajana! :)

mOSAd
15-08-2011, 20:55
Jedynie czwórka jako tako się jeszcze broni. Piątka albumowo-reporterska, ale przyjemna tonalność. Numeruj zdjęcia - łatwiej opisywać wrażenia. 1-3 to takie zabawy początkującego ze światłem. Każdy to robił, każdy zna i niekoniecznie chce powtarzać. Techniki, które sprawdzają się w niewielkiej ilości przypadków. Do tego należycie wykonane, a tu są wprawki co najwyżej.