PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Nimfa



noise13
11-08-2011, 17:12
modelka: Sylwia Kłobukowska


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img7.imageshack.us/img7/8547/dsc3326foto.jpg)

hanibal
11-08-2011, 17:15
o... piekne piekne

amirez
11-08-2011, 17:47
Taka... zabawa dłońmi a'la hanibal
Akurat w tym przypadku nie bardzo mi się podoba. Dziwnie się zdjęcie prezentuje.

morzon
11-08-2011, 17:53
Oj też mi nie podchodzi... Kolor jakoś mnie odpycha, ogólnie troszkę dziwnie to wygląda.

sowart
11-08-2011, 18:51
Balans leży! Jak dla mnie za niebieskie, i to bardzo przeszkadza mi w pozytywnym odbiorze tej pracy

moira
11-08-2011, 19:46
A dla mnie bomba w koncu cos innego :) mi sie bardzo podoba.
Gratuluje i pozdrawiam.

Rycerz
11-08-2011, 19:54
mi się też podoba, chociaż niebieskiego troszkę jednak za dużo ;-)

fufinek
11-08-2011, 20:52
Zarąbiście i psychodelicznie :)
Bardzo fajnie. Może możnaby z kolorami trochę ...... ale pomysł pierwsza klasa

Kuba_
11-08-2011, 20:59
a mnie jak wyżej za dużo niebieskiego....

samson09
12-08-2011, 08:57
Hmm...na pewno zdjęcie jest inne. Czy się podoba czy nie - pewnie zdania będą podzielone....mi tak :)