Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Nimfa
modelka: Sylwia Kłobukowska
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img7.imageshack.us/img7/8547/dsc3326foto.jpg)
Taka... zabawa dłońmi a'la hanibal
Akurat w tym przypadku nie bardzo mi się podoba. Dziwnie się zdjęcie prezentuje.
Oj też mi nie podchodzi... Kolor jakoś mnie odpycha, ogólnie troszkę dziwnie to wygląda.
Balans leży! Jak dla mnie za niebieskie, i to bardzo przeszkadza mi w pozytywnym odbiorze tej pracy
A dla mnie bomba w koncu cos innego :) mi sie bardzo podoba.
Gratuluje i pozdrawiam.
mi się też podoba, chociaż niebieskiego troszkę jednak za dużo ;-)
Zarąbiście i psychodelicznie :)
Bardzo fajnie. Może możnaby z kolorami trochę ...... ale pomysł pierwsza klasa
a mnie jak wyżej za dużo niebieskiego....
samson09
12-08-2011, 08:57
Hmm...na pewno zdjęcie jest inne. Czy się podoba czy nie - pewnie zdania będą podzielone....mi tak :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.