PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukujemy świadków - okolice Woodstock, 6 sierpnia



pedro
09-08-2011, 23:49
Drodzy Nikoniarze liczę na Waszą pomoc.

W minioną sobotę, 6 sierpnia w godzinach wieczornych (ok. 23:20) w okolicach stacji Dąbroszyn niedaleko Kostrzyna nad Odrą doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach został potrącony przez pociąg mój kolega Łukasz. Przebywał on w okolicach stacji w Dąbroszynie między godzina 20 a 23, głównie w celu fotografowania przejeżdżających pociągów (sporo zdjęć Jego autorstwa możecie obejrzeć tutaj (http://wrp.gr5.pl/)). Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń Łukasz zmarł dziś w szpitalu w Gorzowie nie odzyskawszy przytomności.

Ktokolwiek będący świadkiem tego wydarzenia lub domniemanego napadu (zaginął wartościowy sprzęt fotograficzny, kamera wideo, telefon) proszony jest o udzielenie jakiejkolwiek informacji pomocnej przy odgadnięciu przebiegu wydarzeń ostatnich godzin życia znanego miłośnika kolei.
Zdarzenie miało miejsce w bliskiej odległości od przystanku Woodstock i przystanku Jezus.

Tutaj (http://www.facebook.com/event.php?eid=224425864270002) link do wydarzenia na FB. Proszę, udostępnijcie to wydarzenie na swoim profilu. Nawet jeśli Wy nie braliście wydarzenia w Przystanku Woodstock to może ktoś z Waszych znajomych zobaczy to wydarzenie i skojarzy jakiś fakt, mogący pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy.

Kontakt:
GG: 37455479
Email: [email protected]
Naszaklasa: niebianskietory
Facebook: niebianskie tory

stock
10-08-2011, 09:26
wrzuciłem na siebie do fejsa. Szkoda chłopaka.

Przemek Paśnik
10-08-2011, 09:31
Tez wrzuciłem. Współczuję.

Sendilkelm
10-08-2011, 10:09
:( Także dodałem.

matys
10-08-2011, 10:18
Wyrazy współczucia.....

prz3mo
10-08-2011, 11:40
Udostępniłem na swoim profilu, mieszkam w Gorzowie i stąd mam najwięcej znajomych, może ktoś coś skojarzy... Przykra sprawa :(

pedro
10-08-2011, 13:42
WAŻNE!
Poszukiwany aparat to Canon 550D o numerze seryjnym 1532907230, obiektyw Sigma 17-70, kamera Sony DCR-SR58E i telefon NOKIA 5230.

Tomeqp
10-08-2011, 13:56
Pedro, miałbyś coś przeciwko gdybym skopiował Twojego posta i wrzucił na inne forum? Niezbyt mam głowę, żeby pisać to od nowa. Zmienię tylko fragmenty. Myślę, że warto napisać to w wielu miejscach. A nuż ktoś coś będzie wiedział... Bardzo przykra sprawa, też jestem miłośnikiem kolei. :sad:

pedro
10-08-2011, 13:59
Absolutnie nie mam nic przeciwko! Intencją moją, jak i innych osób zaangażowanych w wyjaśnienie tej sprawy jest, aby dowiedziało się o niej możliwie jak najwięcej osób.

credka
10-08-2011, 14:06
Trochę znajomych pojechało na imprezę, może skojarzą cokolwiek... dodałam na fejsa.

Bardzo przykro z powodu tak tragicznego zdarzenia :( Współczuję...

-bob-
10-08-2011, 14:45
jest na FB

Tomeqp
10-08-2011, 20:56
Mój kolega mówi, że ta Nokia ma GPS, który policja może wykorzystać do zlokalizowania telefonu o ile nie został wyłączony. Nie wiem, nie znam się, ale może to prawda.

Husky_
10-08-2011, 21:02
Może warto opublikować numery seryjne sprzętu?

krokus66
10-08-2011, 21:24
Wyrazy współczucia.
Nie znam tego miejsca, ale proponuję przeszukać bardzo dokładnie krzaki na długim odcinku wzdłuż torów. Komisja wypadkowa mogła coś przepuścić.

ASAHI
10-08-2011, 22:35
Wyrazy współczucia. dziwna sprawa, wartościowy sprzęt zniknął, nikt nic nie widział.. Świat jest okrutny.

FHR
10-08-2011, 22:37
Może warto opublikować numery seryjne sprzętu?

Zostały już chyba podane, na tyle ile można:


WAŻNE!
Poszukiwany aparat to Canon 550D o numerze seryjnym 1532907230, obiektyw Sigma 17-70, kamera Sony DCR-SR58E i telefon NOKIA 5230.

docxxx
10-08-2011, 23:52
Napisz na gazetalubuska.pl/woodstock albo i nawet skontakuj sie z dziennikarzem tej gazety

korsarz
11-08-2011, 00:29
Człowiek, kochający kolej, smak podróży tam obecny, na pewno był pięknym człowiekiem.
Co bym zrobił ze sprawcami takiego czynu niech pozostanie między mną a mną i własną autocenzurą.
Niestety nie mam konta na FB ani NK. Oby sprawcy się odnaleźli.