PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Miss Polonia 2011 ( Ireland ) by [ Hanibal ]



hanibal
09-08-2011, 15:48
Witam ponownie bardzo serdecznie wszystkich uzytkowników nikoniarzy

Dzis kilka strzałów z króciutkiej sesji z Joanna Miss polonia of Ireland 2011
fryzure wykonała: Betty Cosmetics
Wizaż zrobiła: Małgorzata Dziadura

Dziekuje Wszystkim za pomoc przy realizacji projektu. juz niedługo pełna sesja " naszej " Miss

1.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025221127_9b07804a4a_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6125/6025221127_9b07804a4a_o.jpg)

2.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025773538_0abe684ff6_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6068/6025773538_0abe684ff6_o.jpg)

3.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025773140_01fd6bcd88_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6209/6025773140_01fd6bcd88_o.jpg)

4.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025772668_d033dbef19_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6086/6025772668_d033dbef19_o.jpg)

5.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025772204_f01817ba9b_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6147/6025772204_f01817ba9b_o.jpg)

6.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025776576_824d6a7c2b_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6141/6025776576_824d6a7c2b_o.jpg)

7.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025220319_c93d6dc9e1_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6075/6025220319_c93d6dc9e1_o.jpg)

8.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025774544_4cbb4a4a8f_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6203/6025774544_4cbb4a4a8f_o.jpg)

9.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025774294_0bbbd757cc_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6085/6025774294_0bbbd757cc_o.jpg)

10.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6025775636_bb2549bf1c_o-2.jpg
źródło (http://farm7.static.flickr.com/6068/6025775636_bb2549bf1c_o.jpg)

damiankolo
09-08-2011, 17:21
A dla mnie taka sobie... piersi ma ładne :) A zdjęcia rewelka.

samson09
09-08-2011, 17:26
4,5,9 ładne, ale pogodę chyba nie bardzo mieliście :)

hanibal
09-08-2011, 17:59
niestety w trakcie sesji pogoda sie nam kompletnie rozjechala... dlatego bylo krotko a swiatło to juz wogole bylo do niczego...

daro1980
09-08-2011, 18:57
uwielbiam twoje prace ... jak zawsze genialny secik

Sapphiron
09-08-2011, 19:36
czekam z niecierpliwością na całość :)

Amadeusz
09-08-2011, 23:17
Dziewczyna niewątpliwie atuty ma ale mnie najbardziej się rzuca w oczy uwydatniony nosek.

Boa
10-08-2011, 18:14
Piękna dziewczyna, nie dziwię się, że wygrała ;)

Czekam na kolejne.

cheyenne
10-08-2011, 18:28
Bardzo ładnie.
Hani, za sprawą cieni na 6 nos wygrąda jak kartofel, popraw to proszę.

hanibal
11-08-2011, 04:33
nosek jest łądny a modelka z niego dumna jest

dziekuje za wizyty i oceny

fumio
11-08-2011, 08:56
7 i 10 super! reszta jak zawsze na przyzwoitym poziomie.

Pozdr.

mswilk
11-08-2011, 09:09
O żesz Ty !!!
Ładniutko :)

m_are_ks
11-08-2011, 15:14
Te piersi są boskie :)

hanibal
11-08-2011, 16:08
Te piersi są boskie :)


no tak...

piotrpl
07-09-2011, 16:11
Ładnie, a gdzie filmik? jak dobrze kojaze u Ciebie sa filmiki z sesji :)

marcogk
07-09-2011, 16:15
Piękna kobieta, świetne zdjęcia :)

zamkowski
08-09-2011, 14:53
Dołączam się do ochów i Achów poprzedników :) Czy to nie czasem bylo na osiedlu Smithfield w Dublinie?

Denwer77
08-09-2011, 21:45
fajna kolorystyka , piękna modelka i całość zdecydowanie na "+" :-)

dygac
08-09-2011, 22:01
super secik trzeba przyznać, tylko ''atrybuty'' modelki trochę za bardzo przyciągają uwagę :lol:

adrian3202
08-09-2011, 22:11
cały set przyjemny w odbiorze nr.7 zatrzymał mnie na dłużej.

chomiczkus
09-09-2011, 23:17
Patrzac na tych kilka zdjec chcialbym zobaczyc calosc.
Nie zawiodlem sie - dobra robota :)

Pozdrawiam
Michal