PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Marta



bart1987
08-08-2011, 22:42
Jedno z ostatniego spaceru.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/mm_BW-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-AQ-ywYQJT28/TkBFq_w4DiI/AAAAAAAAAvg/GIO-Oxj-cpg/s912/mm_BW.jpg)

Proszę o opinię i pozdrawiam.

Babeczka
09-08-2011, 09:15
Za dużo szarosci - widziałabym więcej bieli :)
Generalnie ładne ujęcie :)

agatatoja
09-08-2011, 13:16
o ja ! Marta ! moja koleżanka z klasy z LO :) ale dym :)

bart1987
09-08-2011, 15:25
o ja ! Marta ! moja koleżanka z klasy z LO :) ale dym :)

świat jest mały:)

samson09
10-08-2011, 21:14
Zdjęcie fajne, ale konwersja do bw średnia.

bart1987
11-08-2011, 13:19
a co wg was w tej konwersji jest nie tak? mało kontrastu, czerni czy jasności? Co mógłbym poprawić? chętnie popracuje jeszcze nad obróbką:)