bart1987
08-08-2011, 22:42
Jedno z ostatniego spaceru.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/mm_BW-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-AQ-ywYQJT28/TkBFq_w4DiI/AAAAAAAAAvg/GIO-Oxj-cpg/s912/mm_BW.jpg)
Proszę o opinię i pozdrawiam.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/mm_BW-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-AQ-ywYQJT28/TkBFq_w4DiI/AAAAAAAAAvg/GIO-Oxj-cpg/s912/mm_BW.jpg)
Proszę o opinię i pozdrawiam.