PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Rouge Madame et Belle de châle



PrzemQs
08-08-2011, 13:42
Coś swojego wrzucam z ostatniej sesji


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img263.imageshack.us/img263/4791/46824525.jpg)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img651.imageshack.us/img651/1400/cb4x.jpg)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img854.imageshack.us/img854/149/cb3h.jpg)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img52.imageshack.us/img52/8292/cb2j.jpg)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img231.imageshack.us/img231/1594/cb5l.jpg)

batonMR
08-08-2011, 16:40
Moje typy: 1, 3, 5. Na czwórce twarz wyszła jakaś duża i odczepiona od reszty ciała.
Co to za miejsce? Pozdrawiam! ;)

samson09
08-08-2011, 19:32
Tylko ostatnie. 4 dziwny zafarb no i o głowie już wiesz.

dobutrex
09-08-2011, 00:29
Bardzo fajna sesja, ale według mnie 2 osłabia całą serię.
4 mi się podoba taka jaka jest, ma swój klimat, ale chętnie zobaczę z taką obróbką jak ostatnie.

remiksson
09-08-2011, 01:28
Z jednej strony fajne kadry, ładne swiatlo, kolorystyka, z drugiej ta bladość i niekontrastowość czterech pierwszych zdjęc razi... Ostatnie trafia do mnie najbardziej :)