PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Zosia



Boghol
07-08-2011, 14:19
Raz jeszcze Zosia, czyli sprzątania szuflady ciąg dalszy ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img176.imageshack.us/img176/5914/dsc9884bw.jpg)

Pozdrawiam

hanibal
07-08-2011, 14:32
samochod w tle mi przeszkadza a zosia fajna

samson09
07-08-2011, 14:48
samochod w tle mi przeszkadza a zosia fajna

popieram :)

J4R
07-08-2011, 15:19
samochód jest poza GO - nie przeszkadza

Boghol
09-08-2011, 08:41
Kurcze, ale urwanie ... nie wyrabiam czytać komentów ;)

Wyjątkowo, na zachętę inne zdjęcie Zosi:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img217.imageshack.us/img217/2349/2191888.jpg)

Pozdrawiam

amirez
09-08-2011, 08:54
Niechaj mnie Zośka o wiersze nie prosi...
Mnie się podoba. Fakt, ten samochód za GO ciut rzuca się w oczy, ale czy przeszkadza? Chyba nie.
Na drugim zdjęciu trochę nieszczęśliwa poza modelki. Pierwsze spojrzenie: "dziewczynisko ma anoreksję".
Oczyska okrutne ;)
Wyszło spokojnie z odcieniem romantyzmu.

RomanZWrocławia
09-08-2011, 08:57
Boghol sprzątaj dalej. Jak widzę Twój nick wchodzę i zawsze jest na czym oko zawiesić. Pierwsze standard drugie bardziej wolę. Zosia przepiękna.

morzon
09-08-2011, 10:26
Pierwsze niby standard, ale bardzo przyjemnie zrobione. Drugie troszkę mi nie leży, nie do końca wiem czemu, ale chyba przez te skręt głowy wzgledem ciała. Jakoś tak... no nie pasi mi :D poza tym ładnie (konwersja, głębia, delikatność).

zlosnica
09-08-2011, 19:08
Ależ ta Zośka jest magiczna! Zazdraszczam takiej modelki :) Jedynka lepsza :)

mOSAd
15-08-2011, 22:11
Modelka świetna, porządnie sfotografowana.

norbibxl
16-08-2011, 00:21
Piekna Zofija :) gratsy

JackDaniels
16-08-2011, 01:13
Jedynak bardzo fajna! Auto nie przeszkadza, gorzej jakbyś je obciął. Dwójka, ciachnąłbym pod golfem, nie byłoby wrażenia że twarz/głowa jest szersza od korpusu/klatki.
pzdr

tszoda
16-08-2011, 09:06
podoba się i nawet mi auto nie przeszkadza :)

Kraftsman
16-08-2011, 12:20
"inne zdjęcie Zosi" rewelacyjne dla mnie. Bardzo lubię taki portret.