Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Zosia
Raz jeszcze Zosia, czyli sprzątania szuflady ciąg dalszy ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img176.imageshack.us/img176/5914/dsc9884bw.jpg)
Pozdrawiam
samochod w tle mi przeszkadza a zosia fajna
samson09
07-08-2011, 14:48
samochod w tle mi przeszkadza a zosia fajna
popieram :)
samochód jest poza GO - nie przeszkadza
Kurcze, ale urwanie ... nie wyrabiam czytać komentów ;)
Wyjątkowo, na zachętę inne zdjęcie Zosi:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img217.imageshack.us/img217/2349/2191888.jpg)
Pozdrawiam
Niechaj mnie Zośka o wiersze nie prosi...
Mnie się podoba. Fakt, ten samochód za GO ciut rzuca się w oczy, ale czy przeszkadza? Chyba nie.
Na drugim zdjęciu trochę nieszczęśliwa poza modelki. Pierwsze spojrzenie: "dziewczynisko ma anoreksję".
Oczyska okrutne ;)
Wyszło spokojnie z odcieniem romantyzmu.
RomanZWrocławia
09-08-2011, 08:57
Boghol sprzątaj dalej. Jak widzę Twój nick wchodzę i zawsze jest na czym oko zawiesić. Pierwsze standard drugie bardziej wolę. Zosia przepiękna.
Pierwsze niby standard, ale bardzo przyjemnie zrobione. Drugie troszkę mi nie leży, nie do końca wiem czemu, ale chyba przez te skręt głowy wzgledem ciała. Jakoś tak... no nie pasi mi :D poza tym ładnie (konwersja, głębia, delikatność).
zlosnica
09-08-2011, 19:08
Ależ ta Zośka jest magiczna! Zazdraszczam takiej modelki :) Jedynka lepsza :)
Modelka świetna, porządnie sfotografowana.
norbibxl
16-08-2011, 00:21
Piekna Zofija :) gratsy
JackDaniels
16-08-2011, 01:13
Jedynak bardzo fajna! Auto nie przeszkadza, gorzej jakbyś je obciął. Dwójka, ciachnąłbym pod golfem, nie byłoby wrażenia że twarz/głowa jest szersza od korpusu/klatki.
pzdr
podoba się i nawet mi auto nie przeszkadza :)
Kraftsman
16-08-2011, 12:20
"inne zdjęcie Zosi" rewelacyjne dla mnie. Bardzo lubię taki portret.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.