PDA

Zobacz pełną wersję : BACKSTAGE - poczatek i propozycja



sailor
07-02-2007, 12:35
poniewaz duzo ostatnio mowi sie na forum o podzialach i edukacji deklaruje ze postaram sie zamieszczac do publikowanych zdjec jakis set backstageowy, zdjeciowy i filmowy. zachecam tez wszystkich fotografow do tego samego.
na poczatek filmik z sesji z konca poprzedniego roku. nastepny sie juz produkuje. zajmuje 29mb w formacie wmv wiec wezcie to pod uwage przy sciaganiu :)
linka:
http://psychodelic.org/~sailor/backstage/sesja R6.2.wmv (http://psychodelic.org/%7Esailor/backstage/sesja%20R6.2.wmv)

pzdr i mam nadizeje ze watek obrodzi w backstage :)

Adam Trzcionka
07-02-2007, 12:52
świetny pomysł!

Robert S.
07-02-2007, 13:49
bardzo fajny filmik, z chęcią więcej bym takich obejrzał. Szczerze powiem, że bardzo fajnie wykonany, no i oczywiście foty rzucone na koniec też niczego sobie ;)
Tylko żeby ci sailor samozaparcia i czasu starczyło na tworzenie takich materiałów ;) Oczywiście serdecznie ci tego życzę :)

sailor
07-02-2007, 14:07
jakosciowo mozna mu wiele zarzucic .. ale nie wszystko na raz :)
co do samozaparcia .. tworza sie powoli kolejne .. samozaparcia starczy .. byleby starczylo czasu .. nie obiecuje backstage'a z kazdej sesji ale co ktoras postram sie wrzucic. no i nie zawsze to bedzie film tylko foty pogladowe ;)

Bonzo
07-02-2007, 16:19
z chęcią zobacze ten filmik z sesji :) właśnie ściągam go ;) później opisze wrażenia z projekcji ;)

Laku
07-02-2007, 16:42
Dzieki Ci o Sailorze!

Tak sobie ostatnio myślałem że szkoda że nie ma takiego czegoś na forum. Można by się dużo nauczyć myślę z takich filmików. Z resztą foty poglądowe to też suoer pomysł!
[...]
Właśnie oglądnąłem :) świetna sprawa! Z niecierpliwością czekam na kolejne.

Bądź pozdrowiony!

PS. Fajnie by bylo jeszcze jakiś schemacik ustawienia światełek dorzucić. Tutaj w zasadzie widać to na filmiku ale tak na przyszlość mówię bo nie wiem czy będzie w nich też widac :)

Jacek S
07-02-2007, 16:54
Dzięki za ciekawy filmik, czekam na następne. Mało mam okazji podpatrywać przy pracy zawodowców.

vuki
07-02-2007, 16:58
swietna sprawa, zawsze mozna zobaczyc cos wiecej
film nie jest zly ale nie o to tu chodzi

Niedzwiedz
07-02-2007, 17:01
dobry pomysl , ale zdecydowanie sesja super !!!! :)

Andy_O
07-02-2007, 17:53
No extra pomysł. Tylko kogo by tu do kręcenia?

Bonzo
07-02-2007, 18:07
zassałem obadałem i moge powiedzieć że fajna sprawa :) tylko szkoda że taki krótki ;) może zrób kilka filmów polącz to w całośc i wydaj jako całą płyte 700mb w formacie .avi :) wstaw gdzieś na P2P i po sprawie ;) oczywiście jak czas i chęci ci na to pozwolą :)

glisek
07-02-2007, 18:25
No extra pomysł. Tylko kogo by tu do kręcenia?
no moze jakiegos kretacza:)

a filmik dobry dobry:)

bagnino
07-02-2007, 18:57
hmm - najbardziej poruszylo mnie odkrecenie manety z Leo Vince
utwierdzilem sie w przekonaniu, ze plastikowa manete trudno wypucowac

a tak po "ludzku"
serious it was v nice session, models, photos.........

Ludmar
07-02-2007, 22:00
ha! a ja o tym też już pisałem (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=215136#post215136) i jakoś nikt (prawie) nie zareagował, a tu prosze, sailor machnął posta i się kupa ludu zjawila przyklaskując :( i co nima podziałów?! :? wrrrr ;)

Andy_O
07-02-2007, 22:38
ha! a ja o tym też już pisałem (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=215136#post215136) i jakoś nikt (prawie) nie zareagował, a tu prosze, sailor machnął posta i się kupa ludu zjawila przyklaskując :( i co nima podziałów?! :? wrrrr ;)
Po prostu wszyscy wzięli do serca Twoje słowa, i po cichutku zaczęli robić backstage.

Ludmar
07-02-2007, 22:54
...wzięli do serca...

hihi no to się teraż okaże jak wielkie serca mają forumowicze ;)

mirwil
08-02-2007, 00:45
A ja powiem, że owszem fajny filmik ale czy dla przeciętnego fotopstrykacza ma on jakąkolwiek wartość edukacyjną to bym nie powiedział. Pokazać, że na sesji jest tło, motocykl i modelka to trochę za mało, żeby się czegoś nauczyć. Fotki pokazane na końcu są genialne ale i tak nie wiem jak powstały. Dla mnie o wiele bardziej pożyteczne byłoby pokazanie ustawienia świateł, jaki jest sprzęt, w którą stronę co ustawione, czym odbijane-rozpraszane, dane danych z exifa, informacja nt. parametrów na lampie błyskowej - a potem pokazana fotka, która przy tych ustawieniach powstała. Dzięki i za to ale nie mówmy o wartości edukacyjnej tego teledysku.

sailor
08-02-2007, 09:47
qrna ... mirwil .. dac ci palec to gryziesz reke .. a spustu migawki to za ciebie przypadkiem nie trzeba wciskac? :)
nie wszystko moze byc od razu podane na podgrzewanej tacy i polane sosem. backstage z reguly sa w formie albo zdjec z planu albo krotkich filmikow. jak sie chce tak dokladnych informacji to sie idzie do szkoly lub kupuje ksiazke. albo jedzie do admina na warsztaty :)
jestem fotograficznym samoukiem. filmik powstaje przy okazji robienia sesji a nie jest jej celem. dlatego tez nie nalezy wymagac by wszystko bylo mu podporzadkowane.
a teraz z innej beczki - naprawde nie widzisz jak byly rozstawnione swiatla, od czego odbijane itp? jesli nei to faktycznie jest problem. jesli tak to przeciez najprzyjemniej jest pokombinowac z ustawieniami. co to za satysfakcja gdy ktos ci powie od poczatku do konca jak zrobic fote? :)
Ludmar - spojrz na date wrzucenia filmiku na serwer .. po prostu swoim postem przypomniales z emialem go pokazac :D za co dziekuje :)

ozzy
08-02-2007, 10:36
A ja powiem, że owszem fajny filmik ale czy dla przeciętnego fotopstrykacza ma on jakąkolwiek wartość edukacyjną(...)

moim skromnym zdaniem ma i to calkiem niezla:) jak bylo oswietlenie ustawione- ja jakos widze:) moze nie przy pierwszym obejrzeniu, ale przy kolejnym juz mozna wszystko zobaczyc.
lampy byly 3? bo chcialbym sie upewnic;)

za to zastanawia mnie tez gdzie ten motocykl ma przednia lampe? :D

sailor
08-02-2007, 10:58
lampy byly 3? bo chcialbym sie upewnic;)


si sinor :)



za to zastanawia mnie tez gdzie ten motocykl ma przednia lampe? :D

nie ma. tak samo jak nie ma kierunkowskazow, siedzenia pasazera i calej reszty niepotrzebnych gadzetow :) po prostu jest to torowa yamaha sluzaca wylacznie do wyscigow :)

mirwil
08-02-2007, 11:16
jak sie chce tak dokladnych informacji to sie idzie do szkoly lub kupuje ksiazke. albo jedzie do admina na warsztaty :)
jestem fotograficznym samoukiem. filmik powstaje przy okazji robienia sesji a nie jest jej celem. dlatego tez nie nalezy wymagac by wszystko bylo mu podporzadkowane.


Sailor - myślę, że doskonale wiesz co można zrobić, jeśli rzeczywiście celem jest podzielenie się wiedzą, doświadczeniem, wynikami eksperymentu.

Zobacz co udostępnili Hesja, Gwaronnek czy Ryszard Gałgan

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=17628
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=18056
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=18660

wszystko obyło się bez tajemnic, bez robienia szumu - jeśli ktoś dzięki wynikom ich eksperymentów zrobił genialną fotkę szkła, dymku czy czegokolwiek innego to chyba o to chodzi.

Jeśli chcesz zdradzić trochę swojego warsztatu to pstryknij fotkę całego studia a następnie wklej zdjęcie zrobione przy tych ustawieniach. Nie mówmy o edukacji forumowiczów, jeśli ma ona się sprowadzać do wysłania ludzi na kursy albo kupienia książek bo do tego nie trzeba forum.

Jak już wspomniałem dzięki i za to ale dzięki temu filmowi raczej nie zrobię lepszych zdjęć.

madmips
08-02-2007, 11:38
hmm, fajnie, że backstage, że ci się chciało... czuję jednak pewien niedosyt, chyba za krótko :(
przede wszystkim to strasznie ciemno, jednak to raczej wina kamerki, muza też mi nie podeszła ale to rzecz gustu.
Ogólnie to jednak filmik poglądowy z sesji a nie jakieś kino ambitne ;)
Świetnie, że za to się zabrałeś, podejrzewam, że jak złapiesz bakcyla to zaczniesz robić ich więcej i coraz lepsze... Pozdrawiam

sailor
08-02-2007, 11:44
wszystko obyło się bez tajemnic, bez robienia szumu


wedle zyczenia - nie bedzie wiecej szumu. w s(z)umie po co to komukolwiek....
sorry ze probowalem



Jeśli chcesz zdradzić trochę swojego warsztatu to pstryknij fotkę całego studia a następnie wklej zdjęcie zrobione przy tych ustawieniach. Nie mówmy o edukacji forumowiczów, jeśli ma ona się sprowadzać do wysłania ludzi na kursy albo kupienia książek bo do tego nie trzeba forum.


tajemnice warsztatu zdradzam kazdemu kto sie zapyta, a pytaja dosc czesto. fotki studio nie pstrykne z prostego powodu - nie chce mi sie sklejac ilus fot, a szerokiego kata nie posiadam.
do ksiazek bede odsylal zawsze. zarowno forumowiczow jak i siebie. na kursy do admina rowniez bo ludkowie dostaja tam porzadny kawalek praktyki. i wbrew temu co piszesz to wlasnie dizeki forum.



Jak już wspomniałem dzięki i za to ale dzięki temu filmowi raczej nie zrobię lepszych zdjęć.

coz .. ja sie uczylem ze znacznie gorszych filmow lub w ogole tylko ze zdjec. nie kaze ci robic lepszych zdjec. nie chesz - nie zrobisz.
natomiast chcialbym zebys sprobowal zrozumiec jedna rzecz. to filmik robiony amatorsko i na potrzeby wlasne. to ze sie nim dziele na forum to dlatego ze pomyslalem ze sie komus przyda.
nie prowadze kursow i nie produkuje filmow instruktazowych. dziele sie swoja wiedza z tymi ktorzy maja na to ochote. wszlekie backstage jakie robie powstaja PRZY OKAZJI sesji, a nie sesja jest ich celem. dlatego trafiaja sie lepsze i gorsze, w zaleznosci od tego ile mam czasu na np sfocenie wizazystki, lamp, czy modelki przed/po.
mzoe za jakis cas bede robil celowe sesje backstage'owe .. ale na to trzeba miec czas i jeszcze raz czas

wybacz ale reakcje takie jak twoje typu "i tak nic sie z tego nie naucze" wyjatkowo skutecznie zniechecaja do robienia czegokolwiek.
pozdrawiam i wiecej optymizmu i wiary w siebie zycze.

sailor
08-02-2007, 11:55
hmm, fajnie, że backstage, że ci się chciało... czuję jednak pewien niedosyt, chyba za krótko :(
ee tam krotko . na poczatku chcialem by mil nie wiecej niz minute :D



przede wszystkim to strasznie ciemno, jednak to raczej wina kamerki, muza też mi nie podeszła ale to rzecz gustu.
Ogólnie to jednak filmik poglądowy z sesji a nie jakieś kino ambitne ;)

nie bylo aspiracji do kina ambitnego :) typowo pogladowe :) ciemno - bo w studio ciemno - tylko piloty z lamp, muzyka .. z szybcy i wsciekli bodajze lub czegos takiego :D nedzna jakosc kamerki tez robi swoje.



Świetnie, że za to się zabrałeś, podejrzewam, że jak złapiesz bakcyla to zaczniesz robić ich więcej i coraz lepsze... Pozdrawiam

bakcyla zlapalem dawno .. chcialbym robic wiecej i czesicej .. problem ze ani sprzetu ani ludzi ani przede wszystkim czasu :/ a nawet jak zrobisz to jak widac nie pasuje :D

madmips
08-02-2007, 12:08
z tym, że nie wszystkim pasuje to zawsze tak jest i to chyba w każdej dziedzinie, ja ostatnio pokazałem swoje diaporamki pewnemu scenarzyście to też stwierdził, że słabe,bez sensu i lepiej sobie odpuścić. Sprawa jest jednak taka, że robimy to głównie dla siebie no i głównie dlatego, że sprawia nam to przyjemność :)
Jak będziesz potrzebował pomocy, porady drugiego amatora to zawsze możesz na mnie liczyć :) pozdrawiam

ozzy
08-02-2007, 12:19
nie zwracaj uwagi na marudy :) super pomysl z robieniem filmikow, wykonanie MI jak najbardziej podchodzi... jak sie komus nie podoba, to niech nie oglada- jak sie nie chce nauczyc, niech sie nie uczy.
A jak ktos chce, to zobaczy w filmiku to co powinien i wyciagnie wnioski na przyszlosc.

na stos z malkontentami, czlowiek sie stara cos zrobic dla gawiedzi, podzielic sie tym co robi- a przyjdzie jeden taki, co mu malo widac, ze ciemno, ze muzyka sie nie podoba. Co jeszcze? moze scenariusz taki banalny? :D ze lata fotograf, lampy blyskowe pstrykaja a na koncu sa zdjecia?? :D :D :D

dajcie sobie luzu. nie podoba sie, to won a nie bezsensowne posty nabijac i czlowieka zniechecac. mi bardzo odpowiada, chce wiecej :)

Robert S.
08-02-2007, 12:23
Dokładnie tak jak ozzy mówi. Świetna robota :) Jak można marudzić, nie dość że dostają taki fajny materiał, to jeszcze pretensje....ehh, to chyba taka polska mentalność, żeby ciągle narzekać ;)

Sailor, respekt, to jest dobry materiał, a celem sesji były zdjęcia a nie materiał backstage. Uważam że jest cacy !

madmips
08-02-2007, 12:45
nie dokońca macie rację, takie właśnie uwagi pozwalają się rozwijać, bo każdy widzi to inaczej...

Robert S.
08-02-2007, 12:52
nie dokońca macie rację, takie właśnie uwagi pozwalają się rozwijać, bo każdy widzi to inaczej...

No pewnie że tak, ale wypadałoby to napisać trochę inaczej niż np. mirwil, który wyskoczył tak jakby z pretensjami i zarzucił sailorowi brak chęci do dzielenia się wiedzą. To trochę deprymujące, bo ludzie coś stworzyli w dobrej wierze, a pannami lekkich obyczajów nie są, żeby wszystkim dogodzić ;)

madmips
08-02-2007, 14:28
widocznie to wyjątkowy przypadek

sailor
08-02-2007, 14:44
ozzy - rady madmipsa sa ok - wiele na tym filmie przydlaoby sie zmienic - szczegolnie osiwetlenie.i mam nadizeje ze na nastepnych sesjach to sie uda. ale jak juz pisalem - backstage to backstage .. robiony byl przy okazji

co do braku checi dzielnia sie wiedza itd .. spoko .. nie pierwszy raz to slysze :D

puchbeary
08-02-2007, 14:46
Ściągnałem, obejrzałem i mam do powiedzenia tylko jedno - Sailor, super! Pomysł i dobre chęci. Za Markiem - trochę za krótkie i pozostawia niedosyt. Czekam na więcej z niecierpliwością. I w przeciwieństwie do Mirwila uważam że filmik niesie w sobie całą mase podpowiedzi tylko trzeba je umiec wykorzystać. Nie bądź żyła i wrzucaj kolejne. :D

mirwil
08-02-2007, 16:26
Cały ten wątek udowadnia, że jednak podziały na forum są. I to nie za sprawą starych wyjadaczy tylko za sprawą użytkowników, którzy okrzykują cudem wszystko co zostanie przez forumowych profi opublikowane. Jakakolwiek sugestia dotycząca poprawy użyteczności przyszłych filmów od razu spotyka się z atakiem. Ok może dołączę jednak do grona wyznawców bo zaraz bana dostanę za proszenie o bardziej merytoryczne filmy.

Dzięki Ci o Sailorze, proszę o więcej - nie obrażaj się i kręć dalej.

sailor
08-02-2007, 16:32
mirwil . prosz ecie .. nie osmieszaj ani siebie ani mnie ani forum. nie podoba ci sie to po prostu nei czytaj i nie ogladaj. albo jeszcze lepiej. przestan robic za malkontenta i zrob cos lepszego. z czego wszyscy beda mieli pozytek. wiec jak? pokazesz cos ladnego?

puchbeary
08-02-2007, 17:09
mirwil (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=2305) wybacz kolego ale mam wrażenie, że przemawia przez ciebie jakies niezrozumiałe dla mnie rozgoryczenie. Chłopie, czy ty się spodziewałeś że rzucisz hasło i wszyscy zakrzykną "huzia na Sailora" bo nie dołączył podręcznika z zapisem jaka przysłona, jaki obiektyw, jakie lampy itd? Gdyby na forum funkcjonowało coś podobnego i w takiej postaci jak tobie się zamarzyło to mógłbym zrozumieć że mu zarzucasz że się nie postarał ale pokaż mi drugi taki wątek? Te linki które podałes powyżej to żaden dowód - tam jest jedno zdjęcie albo grafika które obrazuje jakie było otoczenie fotografowanego obiektu ale chyba nawet ty w swoim zapamietaniu przyznasz że łatwiej jest strzelic fotę dwóm kartką kartonu i ustawionym obok nich na statywach sabinom a trochę trudniej jest rozrysowac w obrazkach sesję zdjęciową. Dla mnie ten film jest w jakiś sposób pomocny - nie ustawi za mnie aparatu ale może mi podpowiedzieć choćby jak wykorzystać modeli i jak ich wzajemnie pokazać. Co ci po ustawieniach lampy czy obiektywu - odtworzysz studio Sailora u siebie w studio? Powielisz jego ustawienia lamp i jego pozycję w chwili naciskania spustu? Opamiętaj się.
I na koniec - nie przyklaskuje profi tylko przyklaskuje dobrej inicjatywie a że akurat wyszła od profi to nie ma żadnego znaczenia - gdybys to ty z nią wyszedł przyklasnałbym tobie i tyle w temacie.

Madziulek
08-02-2007, 19:12
filmik świetny


poniewaz duzo ostatnio mowi sie na forum o podzialach i edukacji deklaruje ze postaram sie zamieszczac do publikowanych zdjec jakis set backstageowy, zdjeciowy i filmowy. zachecam tez wszystkich fotografow do tego samego.


mirwil ,

jak wyżej ktoś się stara , dodaje film ,deklaruje że będzie kontynuował,zachęca także innych a Tobie jeszcze nie pasuje

Zobaczyłeś zaledwie 1 film ,
pozatym Sailor wyraznie napisał że będzie pracował nad filmami a ten robiony był przy okazji

To nie kurs fotograficzny


Zobacz co udostępnili Hesja, Gwaronnek czy Ryszard Gałgan

owszem , jednak robione w warunkach domowych i o kompletnie innej tematyce

madmips
08-02-2007, 19:51
a tak na marginesie, może by założyć wątek "Backstage"?

Madziulek
08-02-2007, 22:15
a tak na marginesie, może by założyć wątek "Backstage"?

A to nie jest wątek Backstage ? :lol:

Darek Jankowiak
08-02-2007, 22:31
Myślę sobie tak: zacznę go ściągać (on tam sobie w tle leci na twardziela), a w tym czasie poczytam cały wątek.

W którymś z kolei postów czytam, że coś tam by jeszcze można dorzucić, coś tam zmienić, ale jest cacy.
Ale sobie myślę, zaraz się ktoś znajdzie, że człowiekowi odechce się wogóle cokolwiek robić. No masz ci klops...

madmips
08-02-2007, 22:36
sailora miałem przyjemność poznać osobiście, niestety tylko na tym jednym spotkaniu się skończyło, ale coś mi się wydaje, że nie tak łatwo go zniechęcić :) zwłaszcza w tym temacie

kronos28
10-02-2007, 19:02
SUPER! Przecierasz nowe szlaki na forum nie zwracaj uwagi na malokontentow :) Super fotki z sesji jakos chyba nigdy sie nie chwaliłes albo to ja przegapiłem ;)

KJO
10-02-2007, 19:32
poniewaz duzo ostatnio mowi sie na forum o podzialach i edukacji deklaruje ze postaram sie zamieszczac do publikowanych zdjec jakis set backstageowy, zdjeciowy i filmowy. zachecam tez wszystkich fotografow do tego samego.
na poczatek filmik z sesji z konca poprzedniego roku. nastepny sie juz produkuje. zajmuje 29mb w formacie wmv wiec wezcie to pod uwage przy sciaganiu :)
linka:
http://psychodelic.org/~sailor/backstage/sesja R6.2.wmv (http://psychodelic.org/%7Esailor/backstage/sesja%20R6.2.wmv)

pzdr i mam nadizeje ze watek obrodzi w backstage :)

Twój drogi kolega Lort_fenix prosił ci przekazać że jesteś przebrzydłą papugą :)


A na serio jak już taki temacik powstał to również powrzucam kilka filmików z naszych sesji...


http://www.youtube.com/watch?v=IjaxX5PqS0U

http://www.youtube.com/watch?v=99fV6MRp_Qs

http://www.vidoq.pl/filmy/gp/gp.html


+ jeszcze jakiś staroć ;)

www.vidoq.pl/filmy/sesja.avi


Powinienem mieć tego więcej ale jak widać po linkach nie specjalnie są w jednym miejscu :)

lort-fenix
10-02-2007, 20:23
to z pola golfowego w lepszej jakosci jest tu
http://www.vidoq.pl/filmy/lui/lui.html

a jak kiedys sailor wpadniemy do ciebie albo ty do nas bedzie trzeba zrobic taka sesje z takim backstagem
zeby ludzie chodzili zieleni i mowili do nas per mistrzu :D:D:D

Czornyj
10-02-2007, 23:18
to z pola golfowego w lepszej jakosci jest tu
http://www.vidoq.pl/filmy/lui/lui.html

a jak kiedys sailor wpadniemy do ciebie albo ty do nas bedzie trzeba zrobic taka sesje z takim backstagem
zeby ludzie chodzili zieleni i mowili do nas per mistrzu :D:D:D

Zaj...ste :D

Paweł M
10-02-2007, 23:40
Zaj...ste :D

można by coś takiego zorgaizować wspólnie :)

poza tym wiecie może co to za piosenka leci w tle? wiem, że może to być My, My, My - Armand Van Helden, ale nie mogę namierzyć tej wersji...

qczman
11-02-2007, 11:28
http://www.youtube.com/watch?v=IjaxX5PqS0U

http://www.youtube.com/watch?v=99fV6MRp_Qs

http://www.vidoq.pl/filmy/gp/gp.html


+ jeszcze jakiś staroć ;)

www.vidoq.pl/filmy/sesja.avi


Świetne, dzieki wielkie przyda sie :)
Jestem za poszerzaniem tego watku :)

jchyra
11-02-2007, 12:06
ha! a ja o tym też już pisałem (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=215136#post215136) i jakoś nikt (prawie) nie zareagował, a tu prosze, sailor machnął posta i się kupa ludu zjawila przyklaskując :( i co nima podziałów?! :? wrrrr ;)
w Twoim poście stało "zróbmy"
a sailor w swoim poście - zrobił
to duża różnica, stąd dużo większe uznanie :-)

film się podobał; film raczej reklamowy niż szkoleniowy ;-)
dopisuję się do słów uznania i czekam na jeszcze

turbo
11-02-2007, 12:31
Przyjemnie sie ogląda, można coś podglądnać, gratuluje!

sailor
12-02-2007, 23:44
Twój drogi kolega Lort_fenix prosił ci przekazać że jesteś przebrzydłą papugą :)


kolega Karol niech nie marudzi tylko sam niech laskawie swoje cztery litery czesciej tu pokazuje :)



jak kiedys sailor wpadniemy do ciebie albo ty do nas bedzie trzeba zrobic taka sesje z takim backstagem
zeby ludzie chodzili zieleni i mowili do nas per mistrzu :grin::grin:

zapraszam :) pomyslow od diabla i ciut .. brak tylko ekipy do realizacji :D

sailor
12-02-2007, 23:46
Super fotki z sesji jakos chyba nigdy sie nie chwaliłes albo to ja przegapiłem ;)

jakby bylo sie czym chwalic to pewnie bym ze 2-3 pokazal .. a tak to leza grzecznie na kompie i u klienta :)

KJO
13-02-2007, 02:12
to się przemógł i się zalogował na to konto nawet ;)

goldie
16-02-2007, 11:38
sie nie chce sciagnac jestem zalamany :(

philig
01-01-2008, 21:44
uwielbiam takie watki i szanuje Twoja inicjatywe sailor!
niestety filmik gdzies wcielo i sie juz nie sciaga :/

od nowego roku jestem bezrobotny ;) na swoim i zobaczymy, czy wyzyje z fotografii - czasu teraz mam mnostwo, wiec jakbys kiedys potrzebowal asystenta albo kogos do montazu materialu - daj znac, troche sie na tym znam :)

wypass
02-01-2008, 21:38
sie nie chce sciagnac jestem zalamany :(


podobnie - jest jakiś błąd - można prosić o poprawe linku czy czegoś tam by działało....

pozdrawiam młody pstrykacz:D

zapa
02-01-2008, 22:15
może czas pomyśleć nad następnym odcinkiem ?

sailor
02-01-2008, 23:35
marudizcie panowie .. po roku chcecie by sie filmik sciagal? takie rzeczy to tylko w erze :)
ale neich wam bedzie. zmienil sie adres serwera po prostu:
http://photoheaven.net/~sailor/backstage/ (http://photoheaven.net/%7Esailor/backstage/)



od nowego roku jestem bezrobotny ;) na swoim i zobaczymy, czy wyzyje z fotografii - czasu teraz mam mnostwo, wiec jakbys kiedys potrzebowal asystenta albo kogos do montazu materialu - daj znac, troche sie na tym znam :)

dziekuje ze oferte i zycze powodzenia na swoim :) .. uprzedzam .. nie jest latwo niestety