PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] _|***|_ 2 Kolor



Patryk Olczyk
07-08-2011, 01:05
Proszę , inna wersja . prosze o opinie , która lepsza :)
Tu link do poprzedniej http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=186900


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/842/dsc197d0.jpg/)

gregzorba
07-08-2011, 08:02
mnie sie nie podoba......jest takie przeHDRowane :)

uomatko
07-08-2011, 12:08
no, niestety, za mocno i za dużo.

Babeczka
07-08-2011, 15:42
Nie macaj go tak mocno.