Patryk Olczyk
07-08-2011, 01:05
Proszę , inna wersja . prosze o opinie , która lepsza :)
Tu link do poprzedniej http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=186900
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/842/dsc197d0.jpg/)
Tu link do poprzedniej http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=186900
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/842/dsc197d0.jpg/)