PDA

Zobacz pełną wersję : kompresja jpg, Nokia N73 modem?



Bielik
06-08-2011, 17:15
przeprowadziłem się i jestem zmuszony korzystać chwilowo z internetu przez UMTS, trochę wolno ale trudno. problem polega na tym, że modem kompresuje mi jpgi i nic nie jestem w stanie z tym zrobić (odznaczyłem kontrolę przepływu itp. w ustawieniach w Centrum Sieci). czyżby Nokia tak się martwiła o mój portfel, że OTA z zasady kompresuje? łączenie przez Centrum Sieci a nie Nokia PC Suite nic nie dało. byłbym wdzięczny za sugestie, bo do poniedziałku szlag mnie trafi... ach, mam Viste&Firefoxa.

Bielik
06-08-2011, 18:11
już sobie odpowiedziałem, to ta łajza Orange Free kompresuje.