Zobacz pełną wersję : Dremel 300 zestaw i niebieskie cosie:)
w zestawie z dremelem 300 sa takie niebieskie plaskie plastikowe cosie...
http://www.digifoto.pl/forum/dre.jpg
do czego to ???? knuje i nie moge wyknuc:)
2pompony
06-08-2011, 15:29
Czyszczenie uszu?
bardzo dowcipny jestes przy sobocie...
wiesz co.....nie wiem co to jest, w tej chwili wyglada jak biala prostokatna naklejka z niebieskim czyms.....moze to naklejka??
nie ;) to ni enalepka....chodzi o to niebieskie
jest plastikowe ma ok 1mm grubosci i jakies 11x3 cm
jest platikowe i niebieskie...na stronie dremela nie znalazlem takich cusiow
Z tego co widzialem to to jest ich kolor....nawet etui tak wyglada;) Nie jest to jakas podlkadka?
Boryszuk
06-08-2011, 16:08
może szpatułka do nakładania szpachli jeśli za dużo wyfrezujesz? :D
hehe no wlasnie nie potrafie za bardzo sobie wyobrazic do czego mogloby sluzyc....poza wylupieniem komus oka np;)
Może jakaś zaślepka?
może szpatułka do nakładania szpachli jeśli za dużo wyfrezujesz?
Biorąc pod uwagę, że to na Dremel, to prędzej do rozrzucania obornika w doniczkach balkonowych :D
I tak oto miłe hobby przekształca się w dręczący problem. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.