PDA

Zobacz pełną wersję : MSWiA tez kradnie



jackrabbit
05-08-2011, 20:15
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,10069183,W_raporcie_Millera_byly_kradzione _zdjecia_.html

to ze takie potkniecia sie zdarzaja to jeszcze moge zrozumiec ale komentarze mnie rozbroily, wiekszosc nie widzi w czyms takim nic zlego, rece opadaja :D

Krzysiek C
06-08-2011, 09:23
Na szczęście pojawiają się też normalne wpisy, ale wydźwięk faktycznie straszny...

stock
10-08-2011, 13:46
hasło "złodziejski rząd" ma coraz to solidniejsze podstawy. A Miller żenujący ze swoja propozycją. Brawo dla okradzionego ze się nie zgodził.

korsarz
11-08-2011, 00:43
Ale to naprawdę prawda? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć by profesjonalne organa Rządu Rzeczypospolitej do czegoś takiego były zdolne. Może jakiś błąd po prostu? Czyżby Rząd nie dysponował swoim przestronnym archiwum fotografii na temat???