PDA

Zobacz pełną wersję : Lepper nie żyje



Locter
05-08-2011, 17:47
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lider-samoobrony-andrzej-lepper-nie-zyje-mial-57-l,1,4814363,wiadomosc.html

stock
05-08-2011, 17:54
osz fuck - nie komentuje, bo zaraz się tu pewnie zrobi wątek mocno polityczne ściśle kontrolowany

mycza
05-08-2011, 17:54
Niech spoczywa w pokoju pomimo, że za nim nie przepadałem.

Rafał_Sz
05-08-2011, 17:55
Zdarza się. Osobiście od razu zamknąłbym ten wątek.

Kasandra
05-08-2011, 18:00
Szkoda, nikt jak on nie poprawiał mi humoru;(

raddeli
05-08-2011, 18:15
Jakby nie patrzeć, był człowiekiem. Szkoda gościa.
Aktualne staje się znane łacińskie powiedzenie, że o zmarłych należy mówić dobrze bądź milczeć.

superkomornik
05-08-2011, 18:18
Po co zakładać kolejny wątek o tym, że ktoś umarł. Zaraz będzie pełno wirtualnych zniczy i słów jaki to on nie był. Dajcie spokój, niech spoczywa w pokoju.

spiritwood
05-08-2011, 18:22
Aktualne staje się znane łacińskie powiedzenie, że o zmarłych należy mówić dobrze bądź milczeć.

Dlatego milczę.

NBA
05-08-2011, 18:22
Dajcie spokój, niech spoczywa w pokoju.

Dokładnie

ekonet
05-08-2011, 18:23
Nie znosiłem Go, ale mimo wszystko był dla mnie jakimś symbolem witalności, takiej pierwotnej.

eagis
05-08-2011, 18:47
Też za nim nie przepadałem, ale mimo wszystko się smutno jakoś zrobiło, bez tej barwnej postaci.

Husky_
05-08-2011, 18:49
Łezka, chlip, łezka...

krokus66
05-08-2011, 20:41
Aktualne staje się znane łacińskie powiedzenie, że o zmarłych należy mówić dobrze bądź milczeć.

Dlatego milczę. Zanosi się na to, iż jeszcze często, bardzo często będę musiał milczeć.

Nie rozumiem celu założenia tego wątku. Jest tyle naprawdę ciekawych tematów ...

credka
05-08-2011, 20:49
... po prostu szok... no ale... zobaczymy co czas pokaże...

Kasandra
05-08-2011, 20:50
A ja się na przykład stąd o tym dowiedziałam.
Nie mam TV, po innych portalach za specjalnie nie chodzę.
Myślę, że jeszcze paru osobom wątek się przydał.
Tak samo z Nikona się dowiedziałam o Smoleńsku wtedy rano.

Onsajt
05-08-2011, 21:03
A ja się na przykład stąd o tym dowiedziałam.
Nie mam TV, po innych portalach za specjalnie nie chodzę.
Myślę, że jeszcze paru osobom wątek się przydał.
Tak samo z Nikona się dowiedziałam o Smoleńsku wtedy rano.

W takim układzie uważam, że zakładanie takich wątków jest jak najbardziej sensowne.

freefly
05-08-2011, 21:33
A ja się na przykład stąd o tym dowiedziałam.
Nie mam TV, po innych portalach za specjalnie nie chodzę.
Myślę, że jeszcze paru osobom wątek się przydał.
Tak samo z Nikona się dowiedziałam o Smoleńsku wtedy rano.

Poszłabyś jutro rano do fryzjera lub kosmetyczki i dowiedziałabyś się ze wszystkimi szczegółami, a nawet więcej.;-)

Husky_
05-08-2011, 21:33
Nie kracz.
Już przed siedzibą samoobroby palą znicze i stawiają krzyże...

prz3mo
05-08-2011, 21:35
Uszanujmy to w takim razie ciszą, bo już zaczynają się dziwne wpisy...