Zobacz pełną wersję : Lepper nie żyje
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lider-samoobrony-andrzej-lepper-nie-zyje-mial-57-l,1,4814363,wiadomosc.html
osz fuck - nie komentuje, bo zaraz się tu pewnie zrobi wątek mocno polityczne ściśle kontrolowany
Niech spoczywa w pokoju pomimo, że za nim nie przepadałem.
Rafał_Sz
05-08-2011, 17:55
Zdarza się. Osobiście od razu zamknąłbym ten wątek.
Kasandra
05-08-2011, 18:00
Szkoda, nikt jak on nie poprawiał mi humoru;(
Jakby nie patrzeć, był człowiekiem. Szkoda gościa.
Aktualne staje się znane łacińskie powiedzenie, że o zmarłych należy mówić dobrze bądź milczeć.
superkomornik
05-08-2011, 18:18
Po co zakładać kolejny wątek o tym, że ktoś umarł. Zaraz będzie pełno wirtualnych zniczy i słów jaki to on nie był. Dajcie spokój, niech spoczywa w pokoju.
spiritwood
05-08-2011, 18:22
Aktualne staje się znane łacińskie powiedzenie, że o zmarłych należy mówić dobrze bądź milczeć.
Dlatego milczę.
Dajcie spokój, niech spoczywa w pokoju.
Dokładnie
Nie znosiłem Go, ale mimo wszystko był dla mnie jakimś symbolem witalności, takiej pierwotnej.
Też za nim nie przepadałem, ale mimo wszystko się smutno jakoś zrobiło, bez tej barwnej postaci.
krokus66
05-08-2011, 20:41
Aktualne staje się znane łacińskie powiedzenie, że o zmarłych należy mówić dobrze bądź milczeć.
Dlatego milczę. Zanosi się na to, iż jeszcze często, bardzo często będę musiał milczeć.
Nie rozumiem celu założenia tego wątku. Jest tyle naprawdę ciekawych tematów ...
... po prostu szok... no ale... zobaczymy co czas pokaże...
Kasandra
05-08-2011, 20:50
A ja się na przykład stąd o tym dowiedziałam.
Nie mam TV, po innych portalach za specjalnie nie chodzę.
Myślę, że jeszcze paru osobom wątek się przydał.
Tak samo z Nikona się dowiedziałam o Smoleńsku wtedy rano.
A ja się na przykład stąd o tym dowiedziałam.
Nie mam TV, po innych portalach za specjalnie nie chodzę.
Myślę, że jeszcze paru osobom wątek się przydał.
Tak samo z Nikona się dowiedziałam o Smoleńsku wtedy rano.
W takim układzie uważam, że zakładanie takich wątków jest jak najbardziej sensowne.
A ja się na przykład stąd o tym dowiedziałam.
Nie mam TV, po innych portalach za specjalnie nie chodzę.
Myślę, że jeszcze paru osobom wątek się przydał.
Tak samo z Nikona się dowiedziałam o Smoleńsku wtedy rano.
Poszłabyś jutro rano do fryzjera lub kosmetyczki i dowiedziałabyś się ze wszystkimi szczegółami, a nawet więcej.;-)
Nie kracz.
Już przed siedzibą samoobroby palą znicze i stawiają krzyże...
Uszanujmy to w takim razie ciszą, bo już zaczynają się dziwne wpisy...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.