Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Angie
zlosnica
05-08-2011, 14:48
Dawno nie spotkałam tak sympatycznej, otwartej i radosnej dziewczyny :) Praca z takimi to sama przyjemność :)
Modella: Angelika Adamczyk
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang4w.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang7w.jpg)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang2w.jpg)
4.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang5w.jpg)
5.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang1w.jpg)
6.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang3w.jpg)
7.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang8w.jpg)
i jako bonus:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang6w.jpg)
Damiankck
05-08-2011, 14:59
jest moc
behavior
05-08-2011, 14:59
bonus super
Czytam, oglądam pierwsze, drugie, trzecie, czwarte, piąte, szóste - tu się zatrzymuję na dłużej, siódme ....myślę sobie gdzie ta sympatyczna, otwarta, radosna osoba i tu nagle bonus, który moim zdaniem jest świetny. Dziewczyna ma piękny uśmiech, jak masz więcej w kolorze to wrzucaj.
Ogólnie 1 fajne
2 - fajne, może minimalnie mało miejsca pod nogami, a za dużo nad głową, ale minimalnie
....
Później 6 i bonus rewelacja!!!!
daro1980
05-08-2011, 15:51
bonus fajny ...nawet bardzo ... ale jakoś nie podchodzi mi kolor skory szczególnie na jedynce
Bonusik super! Reszta jakaś taka zamglona,wszystko zlewa się z piaskiem.
takie... Twoje :-) dla mnie 6 i bonus
samson09
07-08-2011, 13:45
6 mi się baaardzo widzi.
Dopiero w bonusie widać "sympatyczność" :)
flashmen
08-08-2011, 13:06
6 super,
a bonus mega super :)
gratuluje modelki!
norbibxl
08-08-2011, 15:19
bonus best reszta ok ale ... bonus :)
answer86
09-08-2011, 10:35
Bonus rewelacja :0 z chęcią zobaczył bym więcej...
2,6,bonus - te mi się podobają.
Na reszcie rozumiem, że chciałaś troszkę więcej miejsca i kontekstu pokazać, ale jakoś tak pusto jest, modelka mało zajmuje w kadrze, troszkę ginie (1 i 4 tak centralnie na dodatek).
Na 5 to już lepiej wygląda, jest otoczenie pokazane, ale jakoś nogi mi sie nie podobają, że nie widać ich oparcia - wygląda troszkę jakby na kikutkach stała (sorki, ale tak jakoś mi się skojrzyło). Na 1 szkoda, że nie z niższej perspektywy (chyba, ze śmietnik był w tle?).
Na plus zdecydowanie tonacja, miekkość i swoista senność tych zdjęć, bardzo to lubię.
PS. Bonus jest naprawdę rewelacyjny, modelka cudownie zagrała :)
Bonus jak powyzej super, a na 5 te majtki to tak zamierzone ?
zlosnica
13-08-2011, 20:54
Majtki zamierzone :)
S4int: Miało być mało rzeczy w kadrze :) modelka miała być w takiej 'pustej przestrzeni' :) Także ilość światła zamierzona. Miało być lekko nostalgicznie, mgliście, miała wyglądać na lekko zagubioną itp itd :)
Dzięki za wszystkie opinie :) Bonus to taki końcowy akcent naszej sesji :)
Bonusik super. Pozostałe dla mnie trochę mdłe, ale to kwestia gustu.
Czytam, oglądam pierwsze, drugie, trzecie, czwarte, piąte, szóste - tu się zatrzymuję na dłużej, siódme ....myślę sobie gdzie ta sympatyczna, otwarta, radosna osoba i tu nagle bonus, który moim zdaniem jest świetny
dokładnie miałem takie same odczucia
Bonus bardzo udany. Reszta tak sobie, przy nim blednie. Na 5 bielizna wygląda jakby... jej nie było. To niekoniecznie dobry pomysł.
Bonus bardzo udany. Reszta tak sobie, przy nim blednie. Na 5 bielizna wygląda jakby... jej nie było. To niekoniecznie dobry pomysł.
miałem to samo. Przez chwilę myślałem że Angelika nie ma majteczek :D
Świetna modelka! (daj znać jak będzie we Wrocławiu - z chęcią ją sfotografuję ;) ), całkiem fajna sesja z mocnym zakończeniem w postaci bonusa.
zlosnica
17-08-2011, 20:36
Oczywiście jestem świadoma tego, że taka stylistyka zdjęć nie do każdego gada ;) I zabieg akurat z majtkami celowy był :P
Dzięki za wszystkie opinie :) Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam na bloga (w stopce link) tam trochę więcej zdjęć :)
Babeczka
17-08-2011, 22:05
jest moc
Jest impreza! :)
Bonus dla mnie rewelacyjny!
nathaniel
18-08-2011, 21:35
ładne prace, przyjemna tonacja
domelmel
19-08-2011, 11:45
bonus the best
m_are_ks
19-08-2011, 18:25
bonus the best
a dla mnie numerem jeden jest nr1 :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.