PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Angie



zlosnica
05-08-2011, 14:48
Dawno nie spotkałam tak sympatycznej, otwartej i radosnej dziewczyny :) Praca z takimi to sama przyjemność :)

Modella: Angelika Adamczyk


1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang4w.jpg)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang7w.jpg)

3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang2w.jpg)

4.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang5w.jpg)

5.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang1w.jpg)

6.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang3w.jpg)

7.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang8w.jpg)

i jako bonus:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i993.photobucket.com/albums/af60/zlosnica87/Angelika%20Adamczyk/Ang6w.jpg)

Damiankck
05-08-2011, 14:59
jest moc

behavior
05-08-2011, 14:59
bonus super

nickt
05-08-2011, 15:04
Czytam, oglądam pierwsze, drugie, trzecie, czwarte, piąte, szóste - tu się zatrzymuję na dłużej, siódme ....myślę sobie gdzie ta sympatyczna, otwarta, radosna osoba i tu nagle bonus, który moim zdaniem jest świetny. Dziewczyna ma piękny uśmiech, jak masz więcej w kolorze to wrzucaj.
Ogólnie 1 fajne
2 - fajne, może minimalnie mało miejsca pod nogami, a za dużo nad głową, ale minimalnie
....
Później 6 i bonus rewelacja!!!!

daro1980
05-08-2011, 15:51
bonus fajny ...nawet bardzo ... ale jakoś nie podchodzi mi kolor skory szczególnie na jedynce

rmd
05-08-2011, 15:53
Bonusik super! Reszta jakaś taka zamglona,wszystko zlewa się z piaskiem.

J4R
05-08-2011, 17:16
takie... Twoje :-) dla mnie 6 i bonus

Gundrum
05-08-2011, 17:25
1 świetna

hanibal
05-08-2011, 20:02
tylko bonus i nr 6

samson09
07-08-2011, 13:45
6 mi się baaardzo widzi.

nimnull
08-08-2011, 09:44
Dopiero w bonusie widać "sympatyczność" :)

flashmen
08-08-2011, 13:06
6 super,
a bonus mega super :)
gratuluje modelki!

norbibxl
08-08-2011, 15:19
bonus best reszta ok ale ... bonus :)

answer86
09-08-2011, 10:35
Bonus rewelacja :0 z chęcią zobaczył bym więcej...

morzon
09-08-2011, 11:33
2,6,bonus - te mi się podobają.

Na reszcie rozumiem, że chciałaś troszkę więcej miejsca i kontekstu pokazać, ale jakoś tak pusto jest, modelka mało zajmuje w kadrze, troszkę ginie (1 i 4 tak centralnie na dodatek).
Na 5 to już lepiej wygląda, jest otoczenie pokazane, ale jakoś nogi mi sie nie podobają, że nie widać ich oparcia - wygląda troszkę jakby na kikutkach stała (sorki, ale tak jakoś mi się skojrzyło). Na 1 szkoda, że nie z niższej perspektywy (chyba, ze śmietnik był w tle?).
Na plus zdecydowanie tonacja, miekkość i swoista senność tych zdjęć, bardzo to lubię.

PS. Bonus jest naprawdę rewelacyjny, modelka cudownie zagrała :)

d50kid
09-08-2011, 13:06
Bonus jak powyzej super, a na 5 te majtki to tak zamierzone ?

zlosnica
13-08-2011, 20:54
Majtki zamierzone :)

S4int: Miało być mało rzeczy w kadrze :) modelka miała być w takiej 'pustej przestrzeni' :) Także ilość światła zamierzona. Miało być lekko nostalgicznie, mgliście, miała wyglądać na lekko zagubioną itp itd :)

Dzięki za wszystkie opinie :) Bonus to taki końcowy akcent naszej sesji :)

Johnson
13-08-2011, 21:00
Bonusik super. Pozostałe dla mnie trochę mdłe, ale to kwestia gustu.

Rycerz
14-08-2011, 00:08
Czytam, oglądam pierwsze, drugie, trzecie, czwarte, piąte, szóste - tu się zatrzymuję na dłużej, siódme ....myślę sobie gdzie ta sympatyczna, otwarta, radosna osoba i tu nagle bonus, który moim zdaniem jest świetny

dokładnie miałem takie same odczucia

mOSAd
15-08-2011, 19:28
Bonus bardzo udany. Reszta tak sobie, przy nim blednie. Na 5 bielizna wygląda jakby... jej nie było. To niekoniecznie dobry pomysł.

Papier
15-08-2011, 19:31
Bonus bardzo udany. Reszta tak sobie, przy nim blednie. Na 5 bielizna wygląda jakby... jej nie było. To niekoniecznie dobry pomysł.

miałem to samo. Przez chwilę myślałem że Angelika nie ma majteczek :D
Świetna modelka! (daj znać jak będzie we Wrocławiu - z chęcią ją sfotografuję ;) ), całkiem fajna sesja z mocnym zakończeniem w postaci bonusa.

zlosnica
17-08-2011, 20:36
Oczywiście jestem świadoma tego, że taka stylistyka zdjęć nie do każdego gada ;) I zabieg akurat z majtkami celowy był :P

Dzięki za wszystkie opinie :) Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam na bloga (w stopce link) tam trochę więcej zdjęć :)

Babeczka
17-08-2011, 22:05
jest moc

Jest impreza! :)
Bonus dla mnie rewelacyjny!

nathaniel
18-08-2011, 21:35
ładne prace, przyjemna tonacja

domelmel
19-08-2011, 11:45
bonus the best

m_are_ks
19-08-2011, 18:25
bonus the best

a dla mnie numerem jeden jest nr1 :)