PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Ola by dziadzior



dziadzior
04-08-2011, 15:29
Siemka , 3 Klatki z ostatnich zdjęć , wiecej ni ma bo się rozpadało i to dość sporo ;/



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/UBPlanet1312464426U16821-2.jpg
źródło (http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1312464426-U16821.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/UBPlanet1312464453U16821-2.jpg
źródło (http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1312464453-U16821.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/UBPlanet1312464562U16821-2.jpg
źródło (http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1312464562-U16821.jpg)

d50kid
04-08-2011, 15:42
Na foto 2 modelka przypomina aktorkę z Weeds :)

samson09
04-08-2011, 20:09
3 fajna :)

t0m3k
04-08-2011, 20:18
Na foto 2 modelka przypomina aktorkę z Weeds :)
Którą? :P
Na każdej fotce inna kolorystyka, nie podoba mi się to :) I poucinane nogi na 3

samson09
04-08-2011, 20:24
Którą? :P
Na każdej fotce inna kolorystyka, nie podoba mi się to :) I poucinane nogi na 3

Faktycznie teraz patrząc stopy by się przydały, ale i tak zdjęcie nie jest złe.

egoiste
04-08-2011, 20:39
pozytywna energia bije z dziewczyny a co za tym idzie ze zdjec :)
nogi na ostatnim jakos tak plamiasto wyszly ( rzozjasnij cienie )