dziadzior
04-08-2011, 15:29
Siemka , 3 Klatki z ostatnich zdjęć , wiecej ni ma bo się rozpadało i to dość sporo ;/
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/UBPlanet1312464426U16821-2.jpg
źródło (http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1312464426-U16821.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/UBPlanet1312464453U16821-2.jpg
źródło (http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1312464453-U16821.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/UBPlanet1312464562U16821-2.jpg
źródło (http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1312464562-U16821.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/UBPlanet1312464426U16821-2.jpg
źródło (http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1312464426-U16821.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/UBPlanet1312464453U16821-2.jpg
źródło (http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1312464453-U16821.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/UBPlanet1312464562U16821-2.jpg
źródło (http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1312464562-U16821.jpg)