PDA

Zobacz pełną wersję : Nokia E 72 problem z emilem



manfred
04-08-2011, 11:54
Witam serdecznie pobrałem ustawienia do pobierania poczty elektronicznej. W jaki sposób ściągać pocztę z domowego routera a nie poprzez internet. Ustawiłem w telefonie możliwość wyboru czy Wlan czy internet ale gdy wybiorę wlan nie mogę się zalogować. Proszę o pomoc

ekonet
04-08-2011, 16:16
Witam serdecznie pobrałem ustawienia do pobierania poczty elektronicznej. W jaki sposób ściągać pocztę z domowego routera a nie poprzez internet. Ustawiłem w telefonie możliwość wyboru czy Wlan czy internet ale gdy wybiorę wlan nie mogę się zalogować. Proszę o pomoc
A skonfigurowałeś sobie najpierw dostęp do internetu przez domowy router? Hasło i uprawnienia do przejścia przez ewentualną zaporę?

manfred
04-08-2011, 16:18
A czy to rożni sie w jakiś sposób o normalnego łączenia sie z routerem i przeglądaniem internetu?

ekonet
04-08-2011, 16:19
Nie, jeśli możesz przeglądać internet, to znaczy, że telefon poprawnie zapamiętał ustawienia dostępu.

manfred
04-08-2011, 16:22
Właśnie tak jak na wstępie napisałem wcześniej skrzynka pocztowa automatycznie łączyła się z internetem dlatego ustawiłem zapytanie. Robię dokładnie to samo jak przez normalne łączenie z wpisywaniem hasła poprzez wlan i nic.

ekonet
04-08-2011, 16:27
Właśnie tak jak na wstępie napisałem wcześniej skrzynka pocztowa automatycznie łączyła się z internetem dlatego ustawiłem zapytanie. Robię dokładnie to samo jak przez normalne łączenie z wpisywaniem hasła poprzez wlan i nic.
A próbowałeś ręcznie skonfigurować parametry skrzynki email?

manfred
04-08-2011, 16:30
No ale tam nie ma za bardzo co konfigurować albo przynajmniej ja nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Przez "normalny" internet wszystko śmiga tylko ta kasa :-)

eRMD
04-08-2011, 17:02
Witam, mam ten sam problem i wydaje mi sie że nie ma opcji by maila sprawdzić przez Wlan. Choć chciałbym sie mylić i znaleźć jakieś rozwiązanie.

D_Z_I_A_D_E_K
04-08-2011, 19:49
Witam, mam ten sam problem i wydaje mi sie że nie ma opcji by maila sprawdzić przez Wlan. Choć chciałbym sie mylić i znaleźć jakieś rozwiązanie.
w mojej e72 normalnie odbieram pocztę przez wifi

t0m3k
04-08-2011, 20:30
w ustawieniach skrzynki trzeba zmienić punkt dostępu.
Wcześniej można było wybierać przy uruchamianiu, ale od jakiejś tam wersji już się nie da i trzeba za każdym razem w ustawienia wchodzić ;)

manfred
04-08-2011, 21:56
Zrobiłem jak napisałeś -działa. Niezmiernie dziękuje ale szczerze troche to denerwujące takie ciągłe grzebanie w ustawieniach

manfred
14-08-2011, 09:42
Witam ponownie mam pytanie czy jest możliwość dodać do e72 rożne adresy email. Póki co mam tylko jeden z którego dostaje emaile.

D_Z_I_A_D_E_K
14-08-2011, 10:09
jest mozliwosc

manfred
14-08-2011, 10:14
W jaki sposób?