PDA

Zobacz pełną wersję : Październikowe wędkowanie



cinki23
04-08-2011, 08:41
Witam.

W październiku zamierzam zrobić sobie urlop. Chciałbym go spędzi jakoś wędkarsko - najchętniej spinning.
Może ktoś z kolegów nikoniarzy organizuje w tym okresie jakiś wypad wędkarski, chętnie się dołączę.
Informacje o fajnych miejscówkach drapieżników w tym czasie mile widziane :-)
Może ktoś jedzie do Skandynawii i potrzebuje kompana ??

HYPER
04-08-2011, 09:16
przyjedz do irlandii. tu w pazdzierniku mialem najlepsze wyniki jesli chodzi o polow szczupaka.

U-CUT
04-08-2011, 11:59
Gorzow WLKP a dokladniej Kostrzyn i ODRA,WARTA,POSTOMIA,CZERWONY KANAL istny raj na drapole.Od sporych pstragow po tluste garbusy i giganty szczupce.

A jak masz zajawke na pstragi czy lipienia to wal na Drawe,koniecznie od Starego Osieczna w gore rzeki.Tam musisz miec dodatkowa oplate na park,piekne tereny.Jak bedziesz mial farta to drapniesz sporego srebrniaka.