cinki23
04-08-2011, 08:41
Witam.
W październiku zamierzam zrobić sobie urlop. Chciałbym go spędzi jakoś wędkarsko - najchętniej spinning.
Może ktoś z kolegów nikoniarzy organizuje w tym okresie jakiś wypad wędkarski, chętnie się dołączę.
Informacje o fajnych miejscówkach drapieżników w tym czasie mile widziane :-)
Może ktoś jedzie do Skandynawii i potrzebuje kompana ??
W październiku zamierzam zrobić sobie urlop. Chciałbym go spędzi jakoś wędkarsko - najchętniej spinning.
Może ktoś z kolegów nikoniarzy organizuje w tym okresie jakiś wypad wędkarski, chętnie się dołączę.
Informacje o fajnych miejscówkach drapieżników w tym czasie mile widziane :-)
Może ktoś jedzie do Skandynawii i potrzebuje kompana ??