hubik
03-08-2011, 23:02
Witam Was.
Moja narzeczona otrzymała ofertę poprowadzenia szkolenia o tematyce okołoprawnej - 5 do 6 godzin dziennie. Jak dotąd żadnego szkolenia nie prowadziła (ja również), mam pytanie do szkoleniowców, pewnie i tacy tutaj są: jaką stawkę za takowe można zażądać? A może obowiązuje jakaś stawka (stawki?), może jest to uzależnione od tematu, finansującego? Jeśli ktoś nie chce pisać w wątku, to poproszę na PM. Będę bardzo zobowiązany.
Dziękuję.
Moja narzeczona otrzymała ofertę poprowadzenia szkolenia o tematyce okołoprawnej - 5 do 6 godzin dziennie. Jak dotąd żadnego szkolenia nie prowadziła (ja również), mam pytanie do szkoleniowców, pewnie i tacy tutaj są: jaką stawkę za takowe można zażądać? A może obowiązuje jakaś stawka (stawki?), może jest to uzależnione od tematu, finansującego? Jeśli ktoś nie chce pisać w wątku, to poproszę na PM. Będę bardzo zobowiązany.
Dziękuję.