Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Monika
CathyNoo
03-08-2011, 15:19
Witam :)
Jeden kadr pod Waszą ocenę.W roli modelki Monika lat 17.To mój debiut w tym dziale,bo jakoś wcześniej nie miałam odwagi...Proszę nie bić zbyt mocno ;) :D
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img708.imageshack.us/img708/6231/34bws.jpg)
bardzo nijakie, płaskie i moim zdaniem zbyt jasne
zbla w olicy broby i policzka psuja mi odbior
zle tam sie swiatełko poukladalo
Moim zdaniem trochę za jasne, ale bardzo ładna trawa (może poza źdźbłem na brodzie) i oczy, które przykuwają uwagę. Mi się podoba.
zbla w olicy broby i policzka psuja mi odbior
zle tam sie swiatełko poukladalo
... można prosić o tłumaczenie na nasz, krajowy ;)
samson09
03-08-2011, 21:10
Za poprzednikami w sumie kadr nie taki zły, ale zdecydowanie za jasno.
Bardzo ładne zdjęcie zajechane obróbka. Brakuje mi tu koloru i o ton ciemniej.
CathyNoo
04-08-2011, 16:07
Bardzo dziękuję za Wasze opinie panowie :) Wersja w kolorze
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img98.imageshack.us/img98/1765/nikonc.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.