PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Monika



CathyNoo
03-08-2011, 15:19
Witam :)
Jeden kadr pod Waszą ocenę.W roli modelki Monika lat 17.To mój debiut w tym dziale,bo jakoś wcześniej nie miałam odwagi...Proszę nie bić zbyt mocno ;) :D


1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img708.imageshack.us/img708/6231/34bws.jpg)

Nszym
03-08-2011, 17:26
bardzo nijakie, płaskie i moim zdaniem zbyt jasne

hanibal
03-08-2011, 17:38
zbla w olicy broby i policzka psuja mi odbior
zle tam sie swiatełko poukladalo

dammiz
03-08-2011, 20:03
Moim zdaniem trochę za jasne, ale bardzo ładna trawa (może poza źdźbłem na brodzie) i oczy, które przykuwają uwagę. Mi się podoba.

amirez
03-08-2011, 21:06
zbla w olicy broby i policzka psuja mi odbior
zle tam sie swiatełko poukladalo
... można prosić o tłumaczenie na nasz, krajowy ;)

samson09
03-08-2011, 21:10
Za poprzednikami w sumie kadr nie taki zły, ale zdecydowanie za jasno.

copyman
04-08-2011, 01:27
Bardzo ładne zdjęcie zajechane obróbka. Brakuje mi tu koloru i o ton ciemniej.

CathyNoo
04-08-2011, 16:07
Bardzo dziękuję za Wasze opinie panowie :) Wersja w kolorze






https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img98.imageshack.us/img98/1765/nikonc.jpg)

copyman
04-08-2011, 19:43
Lepsza imo. Dużo lepsza.