Fenek
03-08-2011, 10:22
Czy ktoś jedzie na Woodstock albo już jest i ma ładowarkę do EN-EL3e? :D Zapomniałem swojej i nieszczęśliwie rozładowałem aparat w nocy... Jakby co proszę o wpisanie numeru tel tutaj lub o SMSa na 696 093 589.
Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc Woodstockowa :D