PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc Woodstockowa :D



Fenek
03-08-2011, 10:22
Czy ktoś jedzie na Woodstock albo już jest i ma ładowarkę do EN-EL3e? :D Zapomniałem swojej i nieszczęśliwie rozładowałem aparat w nocy... Jakby co proszę o wpisanie numeru tel tutaj lub o SMSa na 696 093 589.

Cosnek
03-08-2011, 11:45
bede mial ladowarke, wyslalem nr. na podany tel.

Fenek
03-08-2011, 12:04
Problem rozwiązany. Dzięki. ;) Temat można zostawić do niedzieli jakby ktoś miał podobny problem.