michol
02-08-2011, 19:43
Mam pytanie czy moja stara lampa Soligor 42 DA
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/soligor-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-eLvciEwOlw8/Tjg2C894OGI/AAAAAAAAATM/bWAj6lCb9zA/s800/soligor.jpg)
będzie działać z tą fotocelą?
http://allegro.pl/fotocela-z-goraca-stopka-mocowanie-statywowe-i1739735408.html
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/soligor-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-eLvciEwOlw8/Tjg2C894OGI/AAAAAAAAATM/bWAj6lCb9zA/s800/soligor.jpg)
będzie działać z tą fotocelą?
http://allegro.pl/fotocela-z-goraca-stopka-mocowanie-statywowe-i1739735408.html