Zobacz pełną wersję : Jakim programem może być zrobiona ta prezentacja?
Jak w temacie:
http://vimeo.com/25859240
Piotr Szmidt
02-08-2011, 14:13
w iwork pod maca masz taki program do robienia prezek. wydaje mi sie ze to wlasnie nim jest zrobione.
w iwork pod maca masz taki program do robienia prezek. wydaje mi sie ze to wlasnie nim jest zrobione.
hmm... A pod Win jest jakiś soft, który oferowałby podobne efekty?
mnie kiedyś uczono, że nie należy przesadzać z ilością typów przejść w jednej prezentacji, ale biorąc pod uwagę ostatni trend jaki widzę w różnych prezentacjach (od biznesowych, przez naukowe aż do czysto rekreacyjnych) tzw a'la C.S.I. to może i jestem staroświecki
i tylko teraz nie wiem czy to przezentacja ze ślubu czy prezentacja możliwości programu w zakresie dostępnych przejść miedzy fotkami :(
mnie kiedyś uczono, że nie należy przesadzać z ilością typów przejść w jednej prezentacji, ale biorąc pod uwagę ostatni trend jaki widzę w różnych prezentacjach (od biznesowych, przez naukowe aż do czysto rekreacyjnych) tzw a'la C.S.I. to może i jestem staroświecki
i tylko teraz nie wiem czy to przezentacja ze ślubu czy prezentacja możliwości programu w zakresie dostępnych przejść miedzy fotkami :(
Zgadza się, w tej akurat prezentacji ktoś przesadził, ale są tam fajne efekty przejść, dlatego pytałem o soft którym to zrobiono :)
ciężko wyczuć chyba widziałem podobne w Imaginate i 3D Album ale pewnie było to robione czyś innym
dvd photo slideshow, może nie ma takich bajeranckich przejść ale do prostych zastosowań wystarczy
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.